BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Gdzie kupujecie kosmetyki i akcesoria w sieci ?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Gdzie kupujecie kosmetyki i akcesoria w sieci ?

Postprzez azura » 07 cze 2018, 11:23

Witajcie :) Czy podzielicie się namiarami na sprawdzony sklep, gdzie można kupić dobre kosemtyki i akcesoria kosmetyczne do codziennej pielęgnacji ? Do tej pory zakupy robiłam zazwyczaj w drogeriach ale skład dostępnych tam produktów pozostawia jednak wiele do życzenia i szukam miejsca z produktami profesjonalnymi.
azura

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki i akcesoria w sieci ?

Postprzez lenkaa1 » 13 cze 2018, 12:21

Jeśli chodzi o kosmetyki to może warto zajrzeć do apteki i podpytać o jakieś sprawdzone dermokosmetyki ? Ja używam takich od jakiegoś czasu i jest ok. Ale jak ktoś ma namiar na dobrą hurtownię to namiar też chętnie przygarnę :)
lenkaa1

Postprzez balon » 13 cze 2018, 21:50

Moim zdaniem jednym z lepszych miejsc dalej jest rossmann szczególnie dlatego, że cały czas mają nowe produkty. Nie skupiają się tylko na cenach, ale również jakość produktu i jego dostępność. No i sklep jest w prawie każdym mieście.
balon

Postprzez vertu » 17 cze 2018, 09:59

Najczęciej to chyba na allegro
vertu

Postprzez olamola » 17 cze 2018, 15:27

zerknij sobie do hurtowni Mimari. Mają ogromną ofertę różnych profesjonalnych kosmetyków i ogrom róznego rodzaju akcesoriów kosmetycznych czy urządzeń. Fachowa obsługa, szybka wysyłka i atrakcyjne ceny.
olamola

Postprzez oliveq » 17 cze 2018, 17:09

Teraz jest na prawdę spory wybór różnych drogerii internetowych. Zależy czego konkretnie szukasz.
oliveq

Postprzez azura » 18 cze 2018, 14:25

oo dzięki olamola za namiar na Mimari. Już o nich wcześniej słyszałam ale szczerze mówiąc byłam przekonana, że mogą tam zamawiac tylko kosmetyczki :)
azura

Postprzez olamola » 18 cze 2018, 14:28

tak azura mogą tam też zamawiać klienci indywidualni :) Też na początku mysłałam, że możliwe są tylko zakupy hurtowe ale nie :) Naprawdę warto, można tam znalezc trudno dostępne profesjonalne produkty i w domu mieć takie swoje mini spa :)
olamola

Postprzez TonyC » 18 cze 2018, 14:37

Jak szukacie hipoalergicznych detergentów to polecam https://sklep.jelp.pl/. Mają spory wybór proszków do prania, kapsułek i płynów. Produkty przede wszystkim dla dzieci, ale myślę, że bez problemu można ich używać do prania ubrań dorosłych alergików. Wszystkie produkty mają certyfikaty i są jakościowo bardzo dobre. W sklepie internetowym mają ciekawe pakiety i wychodzi dużo taniej niż w stacjonarnych sklepach.
TonyC

Postprzez aleksm » 19 cze 2018, 19:08

Bardzo fajne i naturalne kosmetyki znajdziesz na pewno w sklepie Łysoń https://lyson.com.pl/24-kosmetyki My tam często kupujemy mydełka, czy masła do ciała. Są super.
aleksm

Postprzez bloto » 24 cze 2018, 22:31

Kosmetyki tylko i wyłącznie w dobrych drogeriach i aptekach, szczególne zaufanie mam do tej marki https://www.mustela.pl/pielegnacja-specjalistyczna mają świetne balsamy nawilżające. Skład bardzo dobry, skutecznie działają na skórę suchą i skłonną do podrażnień, skóra jest nawilżona i delikatna w dotyku.
bloto

Postprzez azura » 19 lip 2018, 06:16

dzięki olamola za odpowiedz :) Spróbowałam i zamówiłam na próbę kilka drobiazgów, właśnie wczoraj do mnie przyszły :) Generalnie fajnie, że odkryłam to miejsce :) Już mam upatrzonych co najmniej kilka nowych rzeczy :)
azura

Postprzez Malinka » 19 lip 2018, 10:41

Ja zazwyczaj kupuje kosmetyki w moim ulubionym sklepie naturativ, którego ofertę można znaleźć na stronie https://www.naturativ.pl/, gdyż jestem zwolenniczką kosmetyków naturalnych. Uważam, że naturalne kosmetyki zdecydowanie korzystniej wpływają na moje zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Dzieje się tak, dlatego że wiele naturalnych substancji zawartych w tego typu kosmetykach przypomina w składzie czy budowie substancje występujące naturalnie w organizmie człowieka.
Malinka

Postprzez robo1 » 24 lip 2018, 09:53

Ja kupuję w różnych sklepach, zależy co akurat potrzebuje i gdzie jest taniej. Mój najświeższy zakup kosmetyczny to takie lakiery żelowe od Semilac: https://semilac.pl/pl/zele-uv Kupione bezpośrednio w oficjalnym sklepie producenta.
robo1

Postprzez irys15 » 23 sie 2018, 14:16

Jeżeli chodzi o kupowanie kosmetyków i akcesoriów to warto zaglądać w tym celu na takie strony jak ceneo https://www.ceneo.pl/27302172 Znajdziesz tutaj naprawdę bardzo dużo ciekawych rzeczy w bardzo dobrych ofertach cenowych. Warto się zapoznać z ta strona jaka jest ta porównywarka.
irys15

Następna strona

Powrót do Pogaduszki