BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Gdzie zorganizować wesele?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Gdzie zorganizować wesele?

Postprzez Vernon » 16 kwi 2018, 10:02

W sali, restauracji, remizie, a może w plenerze?
Vernon

Re: Gdzie zorganizować wesele?

Postprzez Puchacz » 20 kwi 2018, 13:08

Według mnie warto jest rozejrzeć się za jakimś miejscem, które w dość dużym stopniu przystosowane jest do organizowania wesel. Nie wszystkie restauracje się do tego nadają. Ja uczestniczyłem jakiś czas temu w weselu organizowanym w Zajeździe Jurajskim - https://zajazdjurajski.pl/ - i było całkiem przyjemnie. Rejon Jury Krakowsko-Częstochowskiej jest o tej porze roku zaskakująco piękny. :P
Puchacz

Postprzez Joanne28 » 20 kwi 2018, 14:03

Jak dla mnie najlepszym pomysłem było by zorganizowanie wesela w plenerze, Zawsze marzyłam o takiej opcji.
Joanne28

Postprzez abur » 23 kwi 2018, 09:40

U nas padł wybór na przepiękny Dwór Lisewski http://lisewskidwor.pl/ mieszczący się na Kaszubach. Był to wybór idealny, dzięki któremu spędziliśmy wspaniałe i niezapomniane wesele. Cudowna atmosfera, pokaźna sala balowa i bardzo komfortowe pokoje dla gości. Wszyscy bawili się do białego rana, śmiechom i wiwatom nie było końca!
abur

Postprzez nosleep » 11 maja 2018, 18:09

Powiem Wam, że wybór sali na wesele może stanowić nie lada problem. My zanim zdecydowaliśmy się na konkretną restauracje przejrzeliśmy naprawdę dużo ofert. W wyborze odpowiedniego miejsca bardzo pomogły nam porady ślubne z Magazynu Wesele https://www.magazynwesele.pl/porady-slubne/ . Tam mozna znaleźć wiele ciekawych informacji na temat organizacji tego najważniejszego dnia w życiu.
nosleep

Postprzez domi78 » 17 maja 2018, 19:12

My już salę mamy tylko szukam zaproszeń ślubnych. Rodzajów zaproszeń jest od koloru do wyboru i nie dziwne, że trudny jest wybór. Ja sama szukam zaproszeń i znalazłam na stronie https://www.extrema.com.pl/ zamierzam ją przeglądnąć, ponieważ można znaleźć tam naprawdę mnóstwo ciekawych propozycji. Mamy tam przedstawione zdjęcia i ich opisy, dlatego jak dla mnie jest ona bardzo pomocna.
domi78

Postprzez Befor » 22 maja 2018, 12:34

My zorganizowaliśmy sobie wesele tradycyjnie w restauracji. Padło na instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Wszystko było świetnie przygotowane, a obsługa bardzo się starała aby ten dzień był wyjątkowy.
Befor

Postprzez rennie » 22 maja 2018, 13:19

Tam, gdzie nam się podoba. No i ważne jest, by się wszyscy pomieścili.
rennie

Postprzez mientka » 12 cze 2018, 09:58

Jak ktoś szuka w województwie pomorskim to warto sobie wziąć pod uwagę lokal Krzewi Róg - bardzo klimatyczny. Świetni właściciele, da się dogadać no i obsługa też bardzo profesjonalna.
mientka

Postprzez pomysłowa » 15 cze 2018, 07:45

Nie jest to łatwe i na pewno trzeba się sporo naszukać.
pomysłowa

Postprzez genar » 17 cze 2018, 09:41

Najlepiej tam gdzie najbardziej wam się podoba
genar

Postprzez aleksm » 19 cze 2018, 18:56

Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie wesela to zamek ujazdowski w warszawie. jest tam świetna restauracja instalacje art bistro, gdzie panuje fajny klimat, mają dobre jedzenie i dostęp do ogródka.
aleksm

Postprzez bunia » 29 cze 2018, 12:20

W sumie trudno odpowiedzieć jednoznacznie na takie pytanie bo ile ludzi tyle upodobań i każdy lubi coś innego. Dla tych którzy chcą królewskie wesele w pałacowych wnętrzach idealny będzie Parisel Palace w którym byliśmy niedawno na imprezie integracyjnej, takich wnętrz i takiego rewelacyjnego otoczenia każdy może tylko pozazdrościć. Wesele w takim miejscu to marzenie po prostu.
bunia

Postprzez Grenada » 30 cze 2018, 01:38

a widzieliscie oferte restauracji Ok WineBar we Wroclawiu ? Zajrzyjcie tutaj http://www.okwinebar.com/imprezy-okolicznosciowe/ . Ich lokal jest swietnie zaaranzowany nei wspominajac juz o kuchni,ktora jest bardzo smaczna. Mnie najbardziej przypadly do gustu ich wina ;)
Grenada

Postprzez bifka » 02 lip 2018, 08:06

Teraz chyba już coraz więcej ludzi odchodzi raczej od organizowania wesel w remizie, czy też na wiejskich salach. Organizując wesele w hotelu lub restauracji o wiele rzeczy już nie trzeba się martwić, np. klimatyzacja, wystrój itp. Jeśli chodzi o rejony Śląska, to dobrym miejscem na wesele jest Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, na stronie http://hidabrowa.pl/pl/wesela/ można zapoznać się z ich ofertą weselną. Do wybory są tam 4 warianty, które oczywiście różnią się ceną - srebrny, złoty, platynowy i diamentowy. Sala balowa jest naprawdę przepiękna, nie ma filarów, są w niej okrągłe stoliki. Nad całością czuwa koordynator bankietów, więc wszystko odbywa się z pełnym profesjonalizmem :)
bifka

Następna strona

Powrót do Pogaduszki