BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Ginekolog

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Ginekolog

Postprzez Krys89 » 04 lip 2018, 21:17

Hej wszystkim forumowiczom ;)

Moja żona ma od jakiegoś czasu menopauze i ma sporo niezbyt przyjemnych objawów. Postanowiliśmy zdecycować się na leczenie tych objawów i aktualnie szukamy ginekologa a także metod leczenia. Szukając trafiłem na tą ofertę http://doktorginekolog.pl/service/monalisa-touch/ . Co o niej sądzicie? Myślicie, że warto skorzystać? Z góry dzieki za odpowiedź!
Krys89

Re: Ginekolog

Postprzez Agula1 » 04 lip 2018, 21:38

Co do wyboru ginekologa to przede wszystkim żona musi wiedzieć czego oczekuje od takiego lekarza. Ja jak chciałam stosować antykoncepcję to szukałam ginekologa, który nie tylko przepisuje receptę od razu ale bada kobietę, zleca potrzebne badania. Który odpowie na moje pytania i wątpliwości. Na szczęście takiego znalazłam. Teraz to już tylko kontrole, ale na pierwszej wizycie zlecił mi badania, zbadał mnie i dopiero potem dobrał mi tabletki, mi akurat belarę.
Agula1

Powrót do Pogaduszki