Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Jaka księgowość

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator: mkamil

Re: Jaka księgowość

Postprzez Bonnie » 04 cze 2018, 14:42

W dzisiejszych czasach możliwości jest bardzo wiele, ale osobiście polecam skorzystać z pomocy biura KORF, z którego usług sam korzystam. To profesjonaliści, dzięki którym zyskuję sporo czasu na zajmowanie się swoimi sprawami związanymi z prowadzeniem firmy.
Bonnie

Postprzez Mannia » 11 cze 2018, 11:20

Najrozsądniejszym pomysłem jest postawienie na biuro rachunkowe. Księgowością na najwyższym poziomie zajmują się dla mnie Abacus https://www.adamus.net.pl/ z Warszawy. Dzięki nim mogę liczyć na profesjonalne dokonywanie zapisów w księgach przychodów i rozchodów, przygotowanie deklaracji podatkowych czy prowadzenie ewidencji. Wychodzi im to doskonale!
Mannia

Postprzez Befor » 29 cze 2018, 15:04

Też uważam, że biuro rachunkowe najlepiej radzi sobie z prowadzeniem księgowości. Ja korzystam z usług biura GAMA państwa Grabowskich i mam spokój bo wszytsko zawsze jest w terminie i bez błędów
Befor

Postprzez balon » 03 lip 2018, 14:03

A tu patrzyliście na stronie http://www.br-consulto.com bo dzisiaj dużo osób ogarnia sobie księgowość zdalną i bardzo dobrze to działa. Jeśli Cię to interesuje to zobacz szczegóły na stronce. Cenowo i jakościowo są w porządku, kwestia czy chcesz zdalnie czy bezpośrednio w biurze.
balon

Postprzez Malinka » 12 lip 2018, 09:34

Jeżeli chodzi o kwestie księgowe, to sama prowadzę międzynarodowy biznes, który zajmuje się głównie sprzedażą sprzętu elektronicznego. W związku, z czym ogarnięcie wszelkich przepisów oraz zobowiązań podatkowych panujących na terenie danej jurysdykcji podatkowej jest zadaniem, z którym sama nie byłam w stanie sobie poradzić. Do tego dochodzi jeszcze problem w postaci bariery językowej. Dlatego w moim przypadku, zdecydowałem się na współpracę z firmą tmf group, której ofertę można znaleźć na stronie https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/accounting/. Dzięki podjęciu współpracy z firmą tmf-group mam ciągły dostęp do kompetentnych specjalistów praktycznie na terenie całego świata.
Malinka

Postprzez abur » 18 lip 2018, 15:26

Tradycyjna księgowość, prowadzona przez sprawdzone i profesjonalne biuro rachunkowe jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Ani księgowość online, ani prowadzona na własną rękę nie zafundują nam takiego efektu. Zdecydowałem się na nawiązanie współpracy z warszawskim biurem Akro http://akro.waw.pl/ , które tylko mnie utwierdziło w tym przekonaniu. Prowadzą moje księgi rachunkowe, przychodów i rozchodów, zajmują się pełną obsługą płac, deklaracjami ZUS. Świetnie im to idzie!
abur

Postprzez cynamona » 23 lip 2018, 09:53

Mam abonament w tax care, nie jest drogo, opcji jest sporo do wyboru bo można wziąć abonament z pakietem prawnym, informatycznym, medycznym, zresztą wszystko jest na stronce, duży plus taki że korzystasz gdzie cchesz, nie jesteś przywiązany do jednego biura czy miejsca
cynamona

Postprzez Krys89 » 25 lip 2018, 13:26

Jeśli zależy Ci na wysokiej klasy profesjonalizmie – a umówmy się, komu dziś nie zależy – to warto głęboko rozważyć zwrócenie się właśnie do https://www.tmf-group.com/pl-pl/ . Oferują oni nie tylko usługi typowo księgowe, ale też podatkowe, kadrowe, płacowe itd. Zajmują się wszystkimi branżami, i do tego pomagają zarówno małym firmom, jak i wielkim korporacjom. Do tego, jeżeli jesteś z małej miejscowości – tak jak piszesz – to warto zwrócić uwagę, że chociaż to wielka, międzynarodowa firma, to swoje usługi zawsze dokładnie dopasowują do uwarunkowań lokalnych, np. krajowego prawa, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że na tym froncie coś pójdzie nie tak. Firma była założona w Holandii, ale obecnie posiada biura w 83 krajach, a taki status, jak wiadomo, nie przychodzi bez powodu. Mamy więc globalnych ekspertów, którzy działają dla nas lokalnie.
Krys89

Postprzez altca » 29 lip 2018, 17:32

cynamona, które pakiety wybrałaś? Z chmury faktur też korzystasz? Bardzo wygodna opcja, moja księgowa mi zaproponowała i skusiłam się.
altca

Postprzez natalia7 » 03 sie 2018, 11:13

Dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest księgowa cieszyn. Od lat już korzystam z jej usług i jestem bardzo zadowolona. Wam również polecam zainteresować się jej profesjonalnymi usługami.
natalia7

Postprzez cynamona » 16 sie 2018, 12:09

Wybrałam abonament z pakietem prawnym, zawsze może się przydać, jak na razie wszystko dobrze, podczas wyjazdów mogę też być na bieżąco bo w zasadzie to wszystko zdalnie można robić, na pewno to wygodniejsze niż chodzenie z każdą sprawą do biura.
cynamona

Postprzez altca » 24 sie 2018, 00:21

To prawda. Ja często wyjeżdżam i nie wyobrażam sobie końca miesiąca w rozjazdach, kiedy ksiegowa czeka na papiery. Co do pakietów to ja mam medyczny dla całej rodziny. Opłacało się i wreszcie nie czekam na wizyty u specjalistów. Rozważam też informatyka, ale muszę się zapoznać z ofertą, bo kiedyś tego nie mieli i nie wiem na czym to dokładnie polega.
altca

Postprzez Tomik » 24 sie 2018, 21:28

Akurat jeżeli chodzi o księgowość to moim zdaniem warto, abyście również podczas poszukiwań odpowiednich rozwiązań zwrócili uwagę na Invoice Digitizer http://elementia.pl/ który pomaga w szybszym wprowadzaniu faktur, paragonów, czy innych dokumentacji finansowych do naszego systemu elektronicznego. Dzięki temu niwelowane są błędy, czas pracy znacząco się skraca i do tego mamy wszystko dostępne w jednym miejscu.
Tomik

Postprzez mateuszm » 19 wrz 2018, 10:30

Na pewno, jeśli wasza firma nie przynosi zbyt dużych przychodów w skali roku, to warto zainteresować się księgowością uproszczoną. Wiem, że firma https://www.podatkomat.pl/oferta/ksiego ... roszczona/ taką księgowość oferuje. Możecie liczyć z ich strony na prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtu i VAT.
mateuszm

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki