BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Jaki piekarnik kupić?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Jaki piekarnik kupić?

Postprzez micha123 » 31 gru 2017, 16:07

Moi drodzy forumowicze, podzielcie się swoim doświadczeniem. Jaki piekarnik kupić? Jakie są Wasze doświadczenia i opinie? Czy szukając piekarnika, powinnam kierować się poradnikami z sieci? Jeden z nich znalazłam na https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wy ... cechy/388/
micha123

Re: Jaki piekarnik kupić?

Postprzez Kar0l » 01 lut 2018, 08:38

Ja osobiście posiadam piekarnik firmy Kernau i muszę przyznać, że jest póki co niezawodny. W poprzednim nieraz były problemy z dopieczeniem ciasta, nie wiem, może też kwesti tego, że nie był najnowszy. Posiadamy dokłądniei ten model: https://www.kernau.com/produkt/kbo-0981-pp-x.html mocno zachęciłą nas 5 letnia gwarancja, dzięki której później mamy spokona glowe co do usterek. Na pewno takie artykuły pomogą doweidzieć się, na co należy zwrócić uwagę. Ogólnie to musimy określić jakie właściwie mamy wymagania do produktu.
Kar0l

Postprzez Minge » 12 mar 2018, 19:04

Ostatnio upatrzyłam sobie piekarnik Candy Watch&Touch, w którym się zakochałam bez pamięci!
Teraz marzę o tym, by w mojej kuchni stanęło to cudeńko, wyposażone w 19-calowy panel dotykowy,
ze zintegrowaną kamerą w środku, dzięki której widać cały proces pieczenia w czasie rzeczywistym.
Minge

Postprzez patriii » 12 mar 2018, 23:45

Mi podobaja się piekarniki z wysuwanym rusztem, są o wiele bardziej funkcjonalne
patriii

Postprzez mientka » 18 maja 2018, 08:47

to zalezy gdzie, w domu sprawdzą się takie najzwyklejsze. Ja teraz się do lokalu gastronomicznego naszukałam. Ale w sumie jeszcze przyjdą zmywarki od Winterhalter i gotowe wszystko będzie :)
mientka

Powrót do Pogaduszki