BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Jakie konto bankowe

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Re: Jakie konto bankowe

Postprzez Malinka » 08 mar 2018, 15:10

A ja tam jestem zdania, że po pieniądze, niezależnie od tego czy nasze wydatki są nagłe czy niekoniecznie, należy udać się do profesjonalnej instytucji bankowej. Działalność banków jest ściśle regulowana przez przepisy, a to oznacza że potencjalny klient jest w o wiele lepszej sytuacji niż w "starciu" z firmą pożyczkową, która takim rygorom aż nie podlega. Możecie poczytać o tym więcej na http://www.firmowe-uslugi.com.pl/A co do kont, to internetowe konta są bezkonkurencyjne
Malinka

Postprzez Olka983 » 10 mar 2018, 14:51

Bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze, jeśli chodzi o bank. Z tego też względu przywiązuje sporą wagę do tego, czy jest autoryzacja przez telefon. Jeśli chodzi o konta oszczędnościowe, warto je ukryć i w ten sposób się dodatkowo zabezpieczyć. Trudno uzyskać dobre oprocentowanie, więc ważniejsze jest bezpieczeństwo. Po prostu lepiej zyskać niewiele, ale jednocześnie nie narażać się na dużą stratę.
Olka983

Postprzez Grvert » 12 mar 2018, 14:10

Ja z kolei zastanawiam się nad firmowym kontem bankowym. Nie odpowiada mi obecne konto i nie chce pochopnie podejmować decyzji odnośnie oferty innego banku. Przeglądałem już sporo ofert, niektóre z nich są bardzo podobne do innych. Najbardziej zainteresowała mnie ta oferta https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html , ale bank BZWBK ma sporo różnych kont w ofercie i tez za bardzo nie wiem na którą postawić. Jak sądzicie, którą powinienem wybrać?
Grvert

Postprzez kfap » 27 mar 2018, 16:26

Jeśli chodzi o konta bankowe dla młodych to przeważnie są darmowe
kfap

Postprzez topole10 » 13 cze 2018, 12:11

Które konto internetowe będzie najlepsze dla osoby dorosłej? Interesują mnie tylko konta dostępne przez internet.
topole10

Poprzednia strona

Powrót do Banki