BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Jakie konto bankowe wybrać ?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez joki » 03 lip 2018, 16:51

Witam! Szukam dobrego konta , które ma jak najmniej opłat dla studenta . Co mi radzicie ? Sprawdzałem porównanie kont dla studentów i bardzo ciekawie wygląda oferta PKO banku konto za 0 zł co o nim sądzicie ?
joki

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez deczka » 03 lip 2018, 17:23

Bezpłatne najlepiej :P Ja mam konto całkowicie za zero i bardzo mi to odpowiada
deczka

Postprzez ekspert » 04 lip 2018, 08:29

@joki, większość naszych Klientów w wieku 18-26 lat korzysta z PKO Konta dla Młodych. Wszystko jest za darmo: prowadzenie konta, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów, karta - wystarczy 5 transakcji na dowolną kwotę. Do obsługi dostępna jest wygodna aplikacja mobilna IKO oraz intuicyjny serwis iPKO. Szczegóły na temat konta znajdują się na naszej stronie: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=724. Zapraszamy :)
ekspert

Postprzez Percival » 04 lip 2018, 19:12

A może spróbuj konto wspólne w Toyota Banku? U mnie w rodzinie się sprawdza, wygodne jeśli więcej niż jedna osoba ma mieć dostęp do konta, bardzo fajne rozwiązanie.
Percival

Powrót do Pogaduszki