Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

kampania w internecie

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator: mkamil

Re: kampania w internecie

Postprzez KojakUn » 04 mar 2017, 14:36

Certyfikowana to fakt, ale również powinna mieć doświadczenie w prowadzeniu kampanii.
KojakUn

Postprzez Grvert » 07 mar 2017, 14:26

No tak powinna mieć doświadczenie, ale nie sądzę, że ktoś bez doświadczenia będzie w stanie uzyskać taki certyfikat. Poza tym Agencje SEM chyba nie zatrudniają osób, które nie posiadają takich certyfikatów.
AdWords to nie są jedyne możliwe formy reklamy. Mamy do dyspozycji chociażby jeszcze reklamy na Facebooku, które z tego co wiem są sporo tańsze od AdWords a mogą być bardzo skuteczne biorąc pod uwagę ilość osób, które mają założony profil na Facebooku i które regularnie korzystają z tego portalu społecznościowego. Ofertę Facebook Ads możecie zobaczyć np. tutaj https://www.cubegroup.pl/co-robimy/ppc/facebook . Jest to strona agencji Cube Group.
Grvert

Postprzez GregPio » 09 mar 2017, 18:08

Wielu moich znajomych narzeka na Adwords z względu na niewspółmierne korzyści w zestawieniu do kosztów.
GregPio

Postprzez DeskinAz » 10 mar 2017, 12:55

Nie jest to do końca skuteczny system. Dużo zależy też od właściwej optymalizacji kampanii.
DeskinAz

Postprzez KondiSa » 13 mar 2017, 11:37

Na pewno odpowiedni tytuł i tekst reklamy z słowem kluczowym, to podstawa udanej kampanii Adwords.
KondiSa

Postprzez sombrero » 16 kwi 2017, 02:05

adwordsy z tego co wiem to faktycznie pochłaniają dużo budżetu ale nie korzystam więc nie będę perorować o korzyściach - czy są wymierne czy nie. natomiast wiem, że jest o wiele więcej niskobudżetowych prób reklamy, zwłaszcza jeśli się funkcjonuje np w sferze facebooka.
sombrero

Postprzez SZANTAL » 16 kwi 2017, 21:29

nie wiem czy prób to wystarczająco by na tym zarobić :D wg mnie najlepiej uderzyć klienta w oczy. jak zainwestowałem w grafika to ruszyło, tylko trzeba przyciągnąć wzrok i nie odpuszczać :)
SZANTAL

Postprzez homeer » 18 kwi 2017, 02:11

rzeczywiście niefortunne sformułowanie bo próby to za mało. ale co do grafika, możliwości tworzenia prostych grafik są ogromne. co innego strona internetowa tu faktycznie trzeba skorzystać z pomocy grafika ale proste obrazy można tworzyć samemu, sporo przy tym oszczędzając.
homeer

Postprzez SZANTAL » 19 kwi 2017, 01:40

Szczęściarz heh. Mi wszystko nierówne od brzegów wychodzi, koślawe, a jak używam jakichś bardziej skomplikowanych programów to już mam problem z obslugą w takim przypadku. tak źle i tak niedobrze.
SZANTAL

Postprzez Koza8x » 19 kwi 2017, 09:31

Korzystałem z Adwords przez pewien czas. Powiem tak - kampanie z listą produktów (konkretnych) najbardziej się opłacają, a tekstowe (bez zdjęć) nie.
Koza8x

Postprzez fiona45 » 20 kwi 2017, 10:41

Na pewno do kampani w sieci przyda się generator leadów warto o tym poczytać na: http://adnext.pl/lead-generation/ . Jak dla mnie pojęcie bardzo dobre opisane i pomocne w takich kampaniach internetowych. Warto właśnie szukać takich ciekawych rozwiązań.
fiona45

Postprzez homeer » 20 kwi 2017, 11:42

SZANTAL napisał(a):Szczęściarz heh. Mi wszystko nierówne od brzegów wychodzi, koślawe, a jak używam jakichś bardziej skomplikowanych programów to już mam problem z obslugą w takim przypadku. tak źle i tak niedobrze.

koślawe? to co ty to w paincie na piechotę robisz? jest mnóstwo prostych programów z przyciągnięciami do środka/brzegu itd... to naprawdę proste..
homeer

Postprzez SZANTAL » 20 kwi 2017, 15:38

jakimi przyciągnięciami? ;)
SZANTAL

Postprzez homeer » 21 kwi 2017, 05:59

właśnie dlatego byłem pewny, ze nie korzystałeś z niczego co powinieneś, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. obrazek sam Ci pokazuje czy jest na środku czy boku całej jakby kompozycji, tla, liter czy jak tam będziesz chcieć. Ale to już nawet nie istotne bo różne pogramy to mają, inne nie mają a i tak wybrać trzeba jeden najlepszy, tu akurat mam pewną propozycję ;)
homeer

Postprzez CzystyHa » 21 kwi 2017, 09:47

zgadzam się z tym, jest dużo programów umożliwiających gładki start takiemu laikowi. nie ma co się oszukiwać wykonanie grafiki to jakieś ja wiem...powiedzmy 200zł. jak sam sobie to zrobisz, a gwarantuje, że to samo co od grafika zrobisz sam w jakąś godznę nawet na skomplikowanym programie.... oszczędności ogromne. tylko trzeba mieć czas i cierpliwość
CzystyHa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Marketing Internetowy