BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Konto dla młodej osoby

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Konto dla młodej osoby

Postprzez Ligenza » 26 kwi 2017, 18:48

Dla młodej osoby(czyli studiującej) jakie najlepiej założyć konto waszym zdaniem? Mam znajomego, który studiuje i jest na etapie poszukiwania konta i bije się po prostu z myślami. Na pewno jakieś z mobilnym dostępem, prawda?
Ligenza

Re: Konto dla młodej osoby

Postprzez nestbank » 09 maja 2017, 17:06

Szanowny Panie, atrakcyjne konto bankowe znajdzie Pan w ofercie Nest Banku. To bezwarunkowe Nest Konto, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie pierwszej i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pan otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
nestbank

Postprzez Ligenza » 10 maja 2017, 11:23

Dziękuję, mam pytanie odnośnie wspominanego konta dla studiującego znajomego. Czy jest wymagany jakiś minimalny(nazwijmy to) "obrót" aby konto było darmowe?
Ligenza

Postprzez nestbank » 15 maja 2017, 13:23

Ligenza napisał(a):Dziękuję, mam pytanie odnośnie wspominanego konta dla studiującego znajomego. Czy jest wymagany jakiś minimalny(nazwijmy to) "obrót" aby konto było darmowe?

Szanowny Panie, Nest Konto to bezwarunkowe konto bankowe za 0 zł. Nie potrzebny jest żaden minimalny obrót. Nie wymagamy też żadnych wpływów pieniężnych z tytułu wynagrodzenia czy płatności kartą (tak jak w innych bankach).

Pozdrawiam,
nestbank.pl
nestbank

Postprzez Malinka » 17 maja 2017, 11:05

Dobrze, że trafiłam na to forum, długo szukałam wątku, pod który mogłabym się podczepić, więc koledzy i koleżanki muszą mi pomóc. Mianowicie, chciałam Was zapytać, co sądzicie o zakładaniu nastolatkowi konta bankowego? Wpadłam niedawno na pomysł, aby 14. urodziny swojego Michała uczcić właśnie założeniem mu konta. Mąż jest nastawiony sceptycznie do tego pomysłu, uważa że jest to niepotrzebne dawanie dziecku, jak się wyraził, "dostępu do pieniędzy poza naszą kontrolą". Ja tak nie sądzę, moim zdaniem nasz Michał jest na tyle odpowiedzialną osobą, że nie rozpuści pieniędzy na swoim koncie, a wręcz przeciwnie - będzie je mozolnie oszczędzał. W międzyczasie poszperałam trochę w internecie i wydaje mi się, że najlepszą ofertę konta dla młodych ma bz wbk - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-20/konto-20.html. Nastolatek otrzymuje ob bzw bk darmową kartę debetową, za którą nie płaci aż do 20. roku życia. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą również są darmowe, więc nie ma raczej powodów do narzekania. Co o tym wszystkim sądzicie?
Malinka

Postprzez joki » 19 maja 2017, 16:19

Witam! ja ze swojej strony mogę polecić konto za 0 zł w PKO BP które sam posiadam ale oczywiście by było za O zł trzeba spełnić odpowiednie warunki. Jeszcze konto Nest Banku ma także bardzo dobre warunki zerknij sobie Ranking Kont Osobistych i porównaj która oferta będzie Ci najbardziej odpowiadała , bo wiadomo każdy wybiera według swoich możliwości.
joki

Postprzez melody09 » 23 maja 2017, 11:47

No PKO BP to bardzo dobre konto musze przyznać.
melody09

Postprzez joki » 06 cze 2017, 13:06

Wart przemyślenia może być też Nest Bank. Tam chyba obecnie najlepiej zalozyć konto osobiste. Mają wszystkie zagwarantowane wszystkie usługi dożywotnio. Na pewno chcą przyciągnąć nowych klientów Trochę o tym poczytałam naRanking Kont Osobistych, wydaje sie byc najwaściwszym wyborem.
joki

Postprzez arn774 » 08 cze 2017, 16:38

No nie wiem, ja wole ING.
arn774

Postprzez Ligenza » 26 lip 2017, 10:46

Rozumiem, a jak jest z dostępem mobilnym?
Ligenza

Postprzez nestbank » 28 lip 2017, 17:37

Ligenza napisał(a):Rozumiem, a jak jest z dostępem mobilnym?

Szanowny Panie, w Nest Banku udostępniamy dla naszych Klientów bankowość internetową oraz mobilną aplikację na smartfony. Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie: nestbank.pl/uslugi/bankowosc-mobilna.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
nestbank

Postprzez joki » 04 sie 2017, 14:08

Zerknij sobie na ranking konta bankowych tam znajdziesz dużo różnych ofert i porównasz sobie , Warto zerknąć na konto banku PKO BP za 0 zł , wydaje mi się to bardzo rozsądne jak dla studenta.
joki

Postprzez Magdusia » 06 sie 2017, 14:19

Konto dla młodych bardzo często jest bez opłat, bank musi jakoś ściągnąć nowego klienta
Magdusia

Postprzez Ligenza » 07 sie 2017, 17:37

Dziękuję za odpowiedź, a czy NestBank ma w swojej ofercie konto walutowe?
Ligenza

Postprzez nestbank » 23 sie 2017, 20:28

Ligenza napisał(a):Dziękuję za odpowiedź, a czy NestBank ma w swojej ofercie konto walutowe?

Szanowny Panie, w ofercie Nest Banku mamy konto walutowe Nest Konto Waluta. To konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
nestbank

Następna strona

Powrót do Banki