BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

konto dla studenta

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

konto dla studenta

Postprzez joki » 29 lis 2017, 23:08

Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty. Chciałbym zmienić bank bo czuje, że mbank nic mi nie daje. Oprocentowanie na rachunkach jest bliskie zeru. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Czytałem ranking kont studenckich i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?
joki

Re: konto dla studenta

Postprzez ekspert » 01 gru 2017, 16:30

@joki, polecamy PKO Konto dla Młodych - nie pobieramy opłat za prowadzenie rachunku, za kartę (wystarczy tylko dokonać nią 5 dowolnych transakcji w miesiącu) oraz za wypłaty z bankomatów na całym świecie. Szczegóły oferty znajdują się tutaj https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=724. Serdecznie zapraszamy!
ekspert

Postprzez Malinka » 22 sty 2018, 12:05

A ja mogę ze swojej strony polecić konto w bz wbk. Korzystam z niego od prawie roku - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-jakie-chce/konto-jakie-chce.htmli z perspektywy czasu widzę, ze decyzja, którą podjęłam, była słuszna. Nie dość, że mam konto prowadzone za darmo (bez żadnych warunków), to jeszcze mogę liczyć na zwrot 1% za płatności za rachunki - gaz, prąd, internet/TV/Telefon. Naprawdę sympatyczna sprawa, szczególnie że nie każdy bank oferuje takie rzeczy. A dla Was mam radę, że warto przede wszystkim zrobić dokładny research i poznać wiele ofert.
Malinka

Postprzez CyberMan » 14 mar 2018, 11:00

Ja polecam mbank .To najlepsze konto na rynku.

Postprzez luzciusz » 23 maja 2018, 23:54

Za czasów studenckich posiadałem konto bez opłat za kartę i prowadzenie konta :)
luzciusz

Postprzez kacp2 » 28 cze 2018, 12:02

Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym temacie! Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)
Milczenie jest wynikiem wzajemnego szacunku między ludźmi
kacp2

Powrót do Szukam pomysłu na biznes