BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Letnie porządki w przydomowym ogrodzie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Letnie porządki w przydomowym ogrodzie

Postprzez kozielw » 17 maja 2018, 08:45

Cześć,

za oknem wydaje się coraz cieplej, dlatego czas w końcu wziąć się za letnie porządki w ogrodzie i to pełną parą. Szukam sprawdoznego oraz trwałego tunelu foliowego, co sądzicie o tymże z tegoż sklepu? Są to moje pierwsze porządki w ogrodzie - działkę mam niecały rok. Z energią posłucham bardziej praktycznych osób w tymże temacie. Dziękuję oraz pozdrawiam!
kozielw

Re: Letnie porządki w przydomowym ogrodzie

Postprzez robo1 » 22 maja 2018, 09:08

Mój pierwszy większy ogrodowy projekt na ten sezon to założyć w końcu obrzeża trawnikowe. Kupiłem już takie obrzeża: http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-t ... geoborder/ i może w weekend się za nie zabiorę. Jeśli ktoś z Was zakłada w tym roku trawnik to polecam zrobić to od razu przy wysiewaniu.
robo1

Re: Letnie porządki w przydomowym ogrodzie

Postprzez nosleep » 27 maja 2018, 17:37

Czas na porządki w przydomowym ogrodzie już dawno za nami, teraz to juz powinieneś się opalać i odpoczywać pośród zieleni. No ale wiadomo jak to jest, robi się wtedy, kiedy ma się czas. Ja w tym roku tez bardzo późno zaczynałam prace ogrodowe a jeszcze później zaczęłam sadzić rośliny. W zeszłym tygodniu dowieźli mi drzewa ozdobne ze szkółki drzew firmy Markflor. W sumie nie mam obaw, że się nie przyjmą bo sadzone sa w specjalnych pojemnikach więc sa "zahartowane" i bez problemu powinny się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu.
nosleep

Powrót do Pogaduszki