BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Macie ulubione marki kosmetyków?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Macie ulubione marki kosmetyków?

Postprzez errato » 26 lip 2018, 14:48

Jestem ciekawa czy macie jakieś swoje ulubione marki kosmetyków.
I czy poleciłybyście je innym. Chodzi mi głównie o kosmetyki do makijażu.
errato

Re: Macie ulubione marki kosmetyków?

Postprzez Tommy12 » 27 lip 2018, 13:07

Zobacz sobie co nowego ma gazetka rosmann na gazetkonosz.pl to bez wychodzenia z domu sprawdzisz ofertę. Nie wiem też jakie kosmetyki są Twoje ulubione, ale na pewno coś wybierzesz. Rossmann to jedna z bardziej znanych drogerii w Polsce, więc wydaje mi się, że znajdziesz to, co chcesz.
Tommy12

Postprzez erozja » 27 lip 2018, 21:09

Raczej nie mam jednych ulubionych kosmetyków.
Właściwie każdy jakiego używam jest z innej parafii.
Tutaj https://puderek.com.pl/tusze-do-rzes/28 ... zarny.html na przykład mają niezły tusz do rzęs Max Factor.
Ta drogeria online ma go w świetnej cenie.
erozja

Postprzez Renia6 » 04 sie 2018, 10:16

W mojej kosmetyczne głównie rządzą kosmetyki Rimmel ale mam też kilka z Astor, i przepiękne paletkę cieni z Revolution.
Renia6

Postprzez domi78 » 18 sie 2018, 09:30

Ja już mam swoje ulubione. Wszystkie naturalne kosmetyki z oferty Calluna Medica są doskonałe. Wraz z siostrą i kuzynkami przetestowałyśmy odpowiednie do naszych typów skóry. Zdumiewające właściwości ich wynikają z zawartości roślinnych ekstraktów. Cudownie odżywiają i regenerują cerę. Do swojej cery dopasowałam naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy oraz maseczkę przeciwstarzeniową ROSJA.
domi78

Postprzez elluska » 19 sie 2018, 11:21

Ja bardzo lubię produkty marki Benefit ;)
elluska

Postprzez frank » 23 sie 2018, 11:49

Oj żeby jedną :D mam bardzo dużo ulubionych marek kosmetycznych. Głównie to Holika Holika,ale też Sylveco i parę innych oczywiście marek kosmetyków naturalnych. Pooglądajcie sobie co proponuje drogeria internetowa https://drogerialilaroz.pl, tam spokojnie wybierzecie coś dla siebie
frank

Postprzez robo1 » 10 wrz 2018, 07:55

Ja szukam teraz jakich dobrych lakierów hybrydowych. Czytałam ogólnie o manicure hybrydowym na http://stylez.pl/manicure-hybrydowy-co-to-takiego i chcę spróbować. Macie jakąś ulubioną markę tego rodzaju lakierów do paznokci?
robo1

Postprzez pomysłowa » 10 wrz 2018, 11:42

Nie mam ulubionej marki, bo używam zamiennie kilku, w zależności od potrzeb.
pomysłowa

Postprzez vacmilt » 14 wrz 2018, 20:05

Ja w sumie chyba nie mam żadnej ulubionej marki
vacmilt

Postprzez Grvert » 19 wrz 2018, 12:40

Generalnie ciężko mi wybrać jedną konkretną markę kosmetyków, gdyż do każdej części ciała używam na ogół innej marki. Najważniejsze w odpowiednim doborze kosmetyków, nie są marki czy producenci, ale przede wszystkim skład i skuteczność działania. Na jedną osobę dany kosmetyk zadziała lepiej, na inną gorzej. Warto poświęcić trochę czasu, aby przetestować kilka pozycji i wybrać tę najbardziej odpowiednią dla naszego ciała i zdrowia. Ale skoro już jesteśmy przy tym temacie, to jedną z moich ulubionych marek jest Golden Rose. Jest to producent wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet, jak np. podkłady, lakiery czy pomadki. Od kilku lat korzystam z ich produktów, gdyż to właśnie u nich znalazłam podkład idealnie pasujący do mojej cery i skóry. Bardzo dobrą ofertę na ich produkty znajdziesz na stronie https://www.ezebra.pl/pl/producers/golden-rose-1469699024.html posiadają oni w swojej ofercie również wiele innych topowych marek i to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Jestem pewna, że bez względu na to jakie kosmetyki preferujesz, u nich znajdziesz coś dla siebie.
Grvert

Postprzez anako » 19 wrz 2018, 22:43

Dla mnie ulubione to znaczy odpowiednie, nadające się do mojej skóry. Od dłuższego czasu już, przekonałam się do marki Avene, a jeśli fluid https://www.wapteka.pl/avene-couvrance- ... ukaj=avene to dla mnie ten jest nr 1. Dobrze koryguje niedoskonałości. Dla mnie też ważne, że jest hipoalergiczny. Możecie zerknąć na wapteka.pl, to apteka internetowa. Wybór tej marki jak i innych bardzo duży mają.
anako

Postprzez erlenb » 19 wrz 2018, 23:04

Nie mam absolutnie, używam jedynie mydła, żelu do kąpieli i pasty do zębów :D
erlenb

Postprzez melze » 20 wrz 2018, 10:27

ja nie mam ulubionej marki, ale ogólnie to korzystam z naturalnych
melze

Postprzez azura » 21 wrz 2018, 00:38

przetestowałam już wiele różnych kosmetyjów i uważam, że najskuteczniejsze są te o naturalnym składzie. Jeśli chodzi o konkretną markę to bardzo lubię Eldan Cosmetics. Mają świetne kremy, produkty do demakijażu i maski. Są niedrogie a przy tym bardzo wydajne.
azura

Powrót do Pogaduszki