BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Magazyny i hale jak wykorzystać

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Re: Magazyny i hale jak wykorzystać

Postprzez Ewwa » 24 sty 2017, 07:47

Kilka propozycji już dostałeś, a Ci zaproponuję kupno palet do tego magazynu na pakobud.com.pl. Palety pewnie będą Ci potrzebne, jak to zwykle w magazynach bywa. A jeśli nie palety, to może skrzynie drewniane.
Ewwa

Postprzez qurczy » 26 sty 2017, 17:00

Może budowa własnej hali będzie dobrym pomysłem? Po czasie na pewno się zwróci :)
qurczy

Postprzez Dawis44 » 02 lut 2017, 12:14

No to jest jakiś pomysł.
Dawis44

Postprzez Tusia » 16 lut 2017, 11:38

Takie magazyny można bardziej rozbudować i wykorzystać do kolejnych celów. Wówczas w trakcie takiej rozbudowy na pewno trzeba by było zadbać o bezpieczeństwo i zachować wszelkie potrzebne normy. Dlatego myślę, że warto przeczytać artykuł na http://mangopress.pl/co-to-jest-oznakowanie-poziome/ wskazującym na ważne kwestie związane z odpowiednim oznakowaniem, mającym na celu sygnalizowanie ewentualnego zagrożenia czy utrudnienia.
Tusia

Postprzez kempes » 27 lut 2017, 14:51

tylko dbajcie o bezpieczeństwo, bo niebezpieczeństw na halach, magazynach, w przemyśle całe mnóstwo. obuwie robocze lublin, odzież ochronna wskazana
kempes

Postprzez Tommy12 » 01 kwi 2017, 22:20

Ja jestem za tym, żeby faktycznie rozważyć budowę własnej hali, jak już wspomniano powyżej. Ja szukałem firmy, która postawi mi warsztat i znalazłem http://www.frisomat.pl/Zastosowania/Motoryzacja.aspx . Natomiast z tego, co się orientuję to zajmują się budowa hal pod przeróżne branże.
Tommy12

Postprzez Puchacz » 26 maja 2017, 08:47

Na pewno taką halę, czy magazyn warto jest w odpowiedni sposób wyposażyć, dlatego jak dla mnie warto jest postawić na solidny transport wewnętrzny. Z pewnością okażą się w takiej sytuacji przydatne taśmy transportujące firmy Eurotex, bo w przypadku takiego transportu jest to jeden z najważniejszych elementów. Tylko to usprawni przemieszczanie różnych przedmiotów na terenie dużej, krytej powierzchni. ;)
Puchacz

Postprzez natalia7 » 26 maja 2017, 09:27

Zastosowanie dla takich obiektów znajdzie się zawsze. Polecam Ci rzucić okiem na propozycje firmy Amwin: http://www.amwin.pl. To firma, która zajmuje się projektowaniem i wykonaniem najróżniejszych hal i biurowców.
natalia7

Postprzez azura » 13 cze 2017, 11:43

To fakt zastosowań takich hal i magazynów jest wiele w zależności od profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Jeśli chodzi o wsparcie techniczne i budowlane przy takiej hali to polecam sprawdzenie oferty firmy Alsal. W ich szerokiej ofercie znajdziemy między innymi konstrukcje małej architektury, systemy okienno-drzwiowe czy konstrukcje przeciwpożarowe. Warto zapamiętać ten adres.
azura

Postprzez business84 » 30 cze 2017, 21:51

Wydaje mi się, że świetnie w tej roli mogą się sprawdzić hale namiotowe. Widziałem w kilku firmach takie rozwiązania i są bardzo praktyczne. Warto myśleć przyszłościowo i przygotować halę pod ewentualną rozbudowę. Sama wielkość będzie zależała od naszych potrzeb.
business84

Postprzez azura » 02 lip 2017, 12:05

Na magazyny jest spore zapotrzebowanie, tak naprawdę można przechowywać w nich wszystko. Moim zdaniem grunt to odpowiednie wyposażenie magazynu, które może znacząco wpłynąć na efektywność pracy takiego miejsca. Warto zainteresować się ofertą firmy Nedcon. Mój znajomy wyposażył u nich 3 swoje magazyny i bardzo chwali sobie innowacyjność produktów i ich szerokie zastosowanie.
azura

Postprzez Rimit » 04 lip 2017, 15:26

Dużą halę można wykorzystać do różnego rodzaju produkcji na przykład płynów chemicznych. Przy tego typu inwestycjach przydają się zawory bezpieczeństwa na przykład takie jak na http://www.zetkama.pl/ takie rzeczy gwarantują bezpieczeństwo produkcji, najlepsze jest to że można nawet zamówić zawory dedykowane do własnego projektu.
Rimit

Postprzez business84 » 07 lip 2017, 10:47

Ja ostatnio postawiłem sobie nową wiatę rolniczą. Całość wykonała firma Agrohale http://agrohale.eu/wiaty/ i jestem z niej bardzo zadowolony. Teraz będę mógł sobie schować cały sprzęt oraz pojazdy rolnicze pod wiatą. Jeśli ktoś myśli o wybudowaniu hali, to zdecydowanie polecam tę firmę.
business84

Postprzez Tommy12 » 02 sie 2017, 16:28

W magazynie nie może również zabraknąć odpowiednich instrukcji. My skorzystaliśmy z instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Gdańsk, którą przygotowała dla nas firma Kvadro. Jest naprawdę przydatna w naszej pracy.
Tommy12

Postprzez Malinka » 09 sie 2017, 11:57

Temat "magazynowy", więc z chęcią się po niego podczepię. Chciałam się z Wami skonsultować, ponieważ przez kilka lat pracowałam w sklepie meblarskim, aż w końcu postanowiłam założyć własny biznes. Zdecydowałam się na założenie hurtowni tkanin tapicerskich i właśnie szukam odpowiedniego magazynu. Poszukiwania poszukiwaniami, ale po lekturze tego artykułu - http://www.euromarketing.com.pl/jak-przechowywac-tkaniny-meblowe/ zorientowałam się, ile warunków trzeba spełnić, żeby tkaniny były dobrze przechowywane. Pytanie do Was, czy macie podobne doświadczenia? Ktoś miał w ogóle do czynienia z takimi tkaninami? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Malinka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szukam pomysłu na biznes