BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Obsługa sklepu internetowego

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator: mkamil

Obsługa sklepu internetowego

Postprzez homeer » 02 sie 2018, 12:24

Witam, potrzebuję sensownego oprogramowania pod sklep internetowy, który będzie się prosto obsługiwało. Albo przynajmniej żeby była dobra pomoc techniczna, kurs jakis, cokolwieek. Od przyszłego miesiąca otwieram nowy sklep i do zatrudnienia mam małego nieogara, a nie mam cierpliwości do nauczenia.
homeer

Re: Obsługa sklepu internetowego

Postprzez wykovA » 11 sie 2018, 16:04

Ja się na tym kompletnie nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
Ludzie nie potrafią długo znosić pustki.
wykovA

Postprzez CzystyHa » 14 sie 2018, 15:16

A jakieś ograniczenia cenowe, specjalne życzenia, warianty produktów czy obojętne ci i tylko tyle, zeby podać?
CzystyHa

Postprzez micha123 » 16 sie 2018, 21:25

Obsługa, obsługą. Na początku trzeba wybrać skrypt sklepu internetowego, przy pomocy którego moglibyśmy realizować sprzedaż. Na http://inforozrywka.pl/przenosimy-bizne ... go-zabrac/ wyczytałem, że świetnie sprawdza się w tym skrypt Magento i to z niego proponowałbym skorzystać w pierwszej kolejności.
micha123

Postprzez Marcel » 21 sie 2018, 11:41

Warto mieć od tego kogoś rzetelnego i pracowitego
Marcel

Postprzez Luna78 » 23 sie 2018, 13:40

Ja proponuję posiadać w swoim sklepie możliwość realizacji szybkich przelewów. Klienci lubią tą formę płatności i najczęściej płacą za zakupione towary w ten sposób. Ja u siebie korzystam z http://www.bluemedia.pl/ i jestem bardzo zadowolona nnigdy się nie zawiodłam na tym systemie. Bardzo jasna współpraca.
Luna78

Postprzez SZANTAL » 29 sie 2018, 11:07

Cenowo to najlepiej właściwie jak się ma jeden ale z różnymi progami abonamentu. Ja mam www.sellingo.pl i tam możesz mieć sklep nawet free, a później jak ci się obrót zmniejsza, a właściwie zapotrzebowanie na transfer to dopiero wykupujesz taki abonament jaki cię interesuje. A wracając do meritum jeśli chodzi o tę łatwą obsługę, sprawdza się doskonale, bo sama intuicyjność to jedno, ale twórcy odpalają raz na jakiś czas webinaria. Dla nowych bardzo przydatne.
SZANTAL

Postprzez Jalka8 » 29 sie 2018, 11:36

A co to jest dokładnie, bo nie pierwszy raz już słyszę tę nazwę i jak to się niby przydaje? ogólnie widzę że szkolenie ale dokładniej?
Jalka8

Postprzez sombrero » 29 sie 2018, 12:04

To takie szkolenie online dotyczące konkretnego zagadnienia - w tym przypadku właśnie sellingo. Z tego co się orientuję to za darmo u nich jest, a jak coś to i tak można się zgłosić do nich, żeby pomogli bo tak właśnie ja się kontaktowałem.
sombrero

Postprzez SZANTAL » 29 sie 2018, 12:28

Tak, za darmo. Wyczerpuje większość zagadnień więc nowicjusz powinien podstawy przy tym przyswoić, a poza tym samo oprogramowanie jest naprawdę spoko zarówno pod względem technicznym od strony obsługującego jak i w odbiorze przez potencjalnego naszego klienta bo już robiłem mały research pod tym kątem. Jak na tą cenę to pełna profeska.
SZANTAL

Postprzez Abessagu » 14 wrz 2018, 11:55

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...
Nie ma takich problemów, które pewnego dnia by się nie skończyły.
Abessagu

Powrót do E-Biznes