Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Pomysł na biznes

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Pomysł na biznes

Postprzez trygon1 » 17 lut 2007, 19:32

Witam,
Posiadam lokal w Łodzi przy Al.Włókniarzy,trasa Gdańsk-Katowice o pow.130 m2. Mam również dwa komputery i niewiele kasy.szukam pomysłu na jakiś interes,najchętniej coś związanego z importem.Chciałbym wykorzystać ten lokal z uwagi na lokalizację.Może macie jakiś pomysł?
trygon1

Re: Pomysł na biznes

Postprzez lecidx » 22 lut 2010, 16:04

Szukam pomysłu, najchętniej internetowego. Jestem w stanie finansować przedsięwzięcie, proszę o kontakt: wiktor@czeszejko.pl.
lecidx

Postprzez BlackOnThe » 27 lut 2010, 11:09

Witam serdecznie. Zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc w znalezieniu potencjalnie dobrego pomysłu na mały biznes, jednocześnie spróbuje jak najdokładniej przedstawić warunki mojej indywidualnej osoby oraz miejsca (czyt. miasto), w którym dana działalność miała by w przyszłości powstać.
Na początek należało by przedstawić moją sytuacje finansową. Na otwarcie działalności postanowiłem przeznaczyć 100 tys. zł własnego wkładu oraz możliwe do wykorzystania dotacje. Warto by zaznaczyć, że w inwestycje wchodzą dwie osoby, co należy uwzględnić w późniejszych potencjalnych dochodach. Jesteśmy studentami bez specjalistycznego wykształcenia. Miasto, które miało by być lokalizacjom bazową projektu to Sędziszów, miasto w woj. świętokrzyskim, w powiecie jędrzejowskim o liczebności 6771 osób i gęstości zaludnienia ok. 855 os./km². Postaram się teraz wymienić branże, w które w tym mieści nie warto inwestować, ze względu na dużą konkurencję: gastronomia( czyt. restauracje typu fast-food), sklepy spożywcze i monopolowe, bary, zakłady pogrzebowe. Jeśli chodzi o docelowy lokal, interesuje nas tylko wynajem, oczywiście ze względu na brak potrzebnych do wybudowania lokalu funduszy. Chętnie odpowiem na dodatkowe, dokładniejsze pytania. Mam nadzieje, ze Państwo mają jakieś interesujące pomysłu, z góry dziękuję i pozdrawiam.
BlackOnThe

Postprzez nelli » 20 mar 2010, 01:15

Mam sprawdzona recepture na tabletki do zmywarek,kule do kąpieli ,tabletki barwiace wode dla dzieci ,sól pachnaca do kąp,proszek do prania ,odkamieniacze ,brakuje mi finansów na rozpoczecie ,moze ktos jest zainteresowany prosze o kontakt
nelli

Postprzez testery1 » 22 cze 2010, 22:08

Witam!
Ja natomiast serdecznie zapraszam do strony WWW.TESTERY.ORG strona oferująca testery perfum daje zarobić każdemu wygląda to tak że zbieramy zamówienie od znajomych zamawiamy np. 10 szt perfum po cenie hurtowej a sprzedajemy w detalu. Naprawdę się opłaca ceny są do negocjacji sprawdź!
testery1

Postprzez autoformula » 27 lip 2010, 14:19

Załóż sklep internetowy lub stacjonarny (jeśli dysponujesz lokalem) i ZOSTAŃ DEALEREM DIAMONDBRITE
Diamondbrite® to uznana w Polsce i na świecie marka, znajdująca zastosowanie w kompleksowej ochronie zarówno samochodów nowych, jak i używanych.
Profesjonalne kosmetyki samochodowe marki Diamondbrite® oraz usługi wykonywane przy ich użyciu już od 30 lat są oznaką efektywności i prestiżu dla użytkowników samochodów na całym świecie oraz znajdują uznanie wśród największych i najlepszych światowych producentów branży motoryzacyjnej.
Wysokie rabaty i brak opłat franczyzowych!!!
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny na numer (61) 8133-456
autoformula

Postprzez sylwesters » 17 mar 2011, 13:32

Jeżeli nie masz pomysłu na własny biznes, zawsze można wykorzystać gotowe rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie. Sylwester
sylwesters

Postprzez jaros71 » 17 kwi 2011, 09:44

Moim zdaniem czasami nie potrzeba dużego wkładu pieniężnego na dobry biznes. Liczy się bardzo za to upór, zaangażowanie, wytyczanie celów...Czy możliwe jest założenie i rozwinięcie biznesu mając w kieszeni zaledwie kilkaset zł. wydawałoby się ze jest to zupełnie nie możliwe. A jednak...:)
jaros71

Postprzez business » 03 lip 2011, 13:53

Witaj
jeśli dysponujesz kwotą 10 tyś. zł jestem w stanie przekazać Ci dochodowy biznes, w nim obiecującą domenę. kontakty handlowe, sklep internetowy oparty na autorskim skrypcie oraz wiedzę know-how.
Ten sklep sam wysyła przedmioty w postaci elektronicznej, także można się tym zajmować po pracy i dorobić sobie w ten sposób od kilkuset złotych do kilku tysięcy miesięcznie.
Więcej informacji na PW.
Pozdrawiam
business

Postprzez danny0019 » 30 mar 2013, 12:01

Moim zdaniem trzeba trafić w jakąś niszę np. świetnie udało się to firmie Zarzycki (tutaj)
danny0019

Postprzez Jackson » 25 maja 2013, 13:20

gastronomia kolego, w tym jest biznes, pozdr
Dla chcącego nic trudnego.
Jackson

Postprzez ola.nowik » 20 cze 2013, 21:39

Podróże dają różne inspiracje. Ostatnio byłam w Berlinie i podpatrzyłam ciekawy biznes. Co myślicie o handlu międzynarodowym markami znanymi tylko w Berlinie. Polecam loty do Berlina
ola.nowik

Postprzez ola.nowik » 25 cze 2013, 13:29

Zapomniałam dodać, że jeśli ktoś by się zdecydował na handel międzynarodowy i będzie korzystać z lotów. To polecam parkingi przy lotniskach. Zobacz ofertę: http://www.polskielotniska.com/parkingi ... o-chopina/
ola.nowik

Postprzez Dowix11 » 21 sie 2013, 10:26

Ja myślę, że spory potencjał ma nadruk na koszulkach. Można wymysłać własne, piękne wzory, dogadać się z drukarnią i sprzedawać takie koszulki np. na allegro, albo własny sklep założyć.
Dowix11

Postprzez Sedmi22 » 26 sie 2013, 09:50

Dobrym pomysłem mogą być programy partnerskie. Polega to na tym, że udostępniania jest np. na stronę internetową baza danych usług bankowych i za każde skorzystanie z usługi przez użytkownika dostajemy prowizję. Jeśli strona stanie się popularna może to być opłacalne.
Sedmi22

Następna strona

Powrót do Szukam pomysłu na biznes