Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

POMYSL NA BIZNES

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Re: POMYSL NA BIZNES

Postprzez ignacy » 23 paź 2016, 21:41

dokladnie. admin chyba dawno spi
ignacy

Postprzez Amberus » 23 paź 2016, 21:46

Proszę, tu najnowszy temat do zarabiania - Okazja na super dochód. Znasz za pewne komunikator Viber. Ci sami informatycy którzy go stworzyli obecnie opracowali Messenger, z tym że bardziej rozbudowany o płatności online, sklepy, reklamy itp.
Obecnie mamy możliwość inwestycji w akcje spółki gier mobilnych [ gem4me ]
Spółka wystawia się na sprzedaż w okolicach stycznia 2017r. Wartość 1 akcji w dniu sprzedaży to 3000$.

Zainteresowany(a) ? Korzystaj
- Do końca miesiąca oferta jest aktualna
- 200$ 10 akcji = styczeń-luty =30.000$
- 550$ 22 akcji = styczeń-luty = 66.000$
- 1250$ 36 akcji = styczeń-luty = 108.000$
Są dostępne też jeszcze większe możliwości które poznasz. Koszt zakupu akcji możliwy do odzyskania już w ok 2 tyg. W sumie akcje jeśli zechcesz możesz mieć za darmo.

Warto już teraz zakupić pakiet (od listopada będzie dużo mniej akcji w pakietach)

Konieczność posiadania skype, zapewniam wszelkie informacje jak i pomoc przy rejestracji [ mój adres janubers1 ]
Amberus

Postprzez mateuszm » 23 lis 2017, 20:40

A co myślicie o tym aby zacząć swój biznes już na gotowej spółce? Niedawno dowiedziałem się, że istnieje właśnie możliwość zakupu gotowych spółek - zaoszczędamy w ten sposób i czas, i pieniądze. Taką gotową spółkę można zakupić na przykład tutaj
mateuszm

Postprzez Amberus » 23 lis 2017, 21:40

Czy ja wiem ? Wybór raczej prosty. Lepiej mieć kilkaset tys zł czy nawet kilka mln zł bez tej 'zabawy' w spółkę. Tu po prostu prościej - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Sky-Way- ... dze-.-.htm Kontakt na stronie.
Amberus

Postprzez basiunia » 28 lis 2017, 11:34

Mój małżonek to kieruje samochodami, już od dawien dawna. Założył sobie działalność gospodarczą jako przewoźnik i podpiął się pod taką dużą firmę logistyczną i jeździ. Jak ktoś lubi jeździć dostawczakiem czy tam tirem to może to być fajny pomysł na siebie :)
basiunia

Postprzez Malinka » 28 lis 2017, 11:44

Moim zdaniem sam pomysł nie wystarczy, potrzeba jeszcze trochę pieniędzy na start. Na szczęście teraz przedsiębiorcy mają większe szanse na zdobycie pieniędzy na rozruch firmy. Istnieją przecież i dotacje z urzędów pracy i dotacje z unii europejskiej, więc szerokie możliwości są. A zapas gotówki jest zawsze przydatny, ponieważ niestety firmy w Polsce często dopadają tak zwane zatory płatnicze. Ja radzę sobie z tym w ten sposob, że wystawiam faktury z odroczona datą zapłaty i potem sprzedaję fakturę tej firmie - https://www.monevia.pl/blog/. Przynajmniej mogę liczyć na szybszy dostęp do gotówki.
Malinka

Postprzez mariuszw » 05 gru 2017, 00:36

Nie tak latwo o dobry pomysl...
mariuszw

Postprzez Amberus » 05 gru 2017, 10:10

Łatwo - wystarczy się mnie zapytać i zarabia się od zaraz. Skype janubers1 [ oferty tak dla firm jak i osób prywatnych ]
Amberus

Postprzez bogo18 » 21 sty 2018, 22:15

Uważam, iż najlepszym i najbardziej rentownym pomysłem jest inwestycja w przemysł i nieruchomości komercyjne. Warto również zaznaczyć, iż przypadku pójścia w takim kierunku zwiększa się prawdopodobieństwo uzyskania odpowiednich inwestycji. http://www.investment-magnet.com pomogli mi uzyskać odpowiednie fundusze dla moich inwestycji przemysłowych, a to wszystko za sprawą ich współpracy odpowiednimi z funduszami inwestycyjnymi.
bogo18

Postprzez Krys89 » 25 sty 2018, 14:26

Pomysł bardzo dużo daje, ale nie może być byle jaki. Ja uważam, że warto pójść w tworzenie innowacji. Na przykład w opracowanie nowych lub znacząco ulepszonych produktów, usług czy technologii, albo w tworzenie procesów, które służą do ich stworzenia czy zbudowania. Po pierwsze jest tu bardzo duże pole do popisu i rozwoju. To nie jest już stwarzanie jednoosobowej firmy, ale korporacji na skalę globalną. A w tym mogą pomóc dotacje. Na pewno na https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ można znaleźć pomocną dłoń w ubieganiu się o takie dotacje z unii.
Krys89

Postprzez Amberus » 25 sty 2018, 15:57

Praca na umowę w nowej firmie leasingowej. Wszelkie samochody od osobowych po ciężarowe, oraz domy i mieszkania. Już w pierwszym mięsiącu możesz mieć nowy samochód. To najlepsza wizytówka Twego biznesu i reklama firmy. Mamy tu wszelkie samochody tak dla osób prywatnych i firm na bardzo korzystnych warunkach. Prostota biznesu pozwala tu zarabiać każdej osobie. http://bezkredytu.pl.tl/
Amberus

Postprzez Vernon » 12 lut 2018, 17:13

zawsze można z nadwyzki gotówki kupić mieszkanie, na którym później można zarabiać i wynajmować go. Ja tak zrobiłem i uważam, że to świetny biznes. Kupiłem w Rowach apartament Lubicz, który mam zamiar wykończyć. Lokalizacja jest bardzo fajna, bo niedaleko morza. Chętnych na wynajem, szczególnie latem powinno być sporo.
Vernon

Postprzez zamber » 14 lut 2018, 12:31

Ja zainwestowałem w mieszkanie pod wynajem w Krakowie i świetnie się to sprawdza. Niby na rynku jest duży popyt, ale miałem obawy czy mieszkanie nie będzie stało puste. Przy wyborze mieszkania korzystałem z usług biura nieruchomości ABC dom i oni wiedząc jakie mam plany znaleźli mieszkanie, które świetnie nadaje się pod wynajem dzięki temu inwestycja jest opłacalna, a mieszkanie nie stoi puste.
zamber

Postprzez werola » 02 lip 2018, 21:12

Biznes to na prawdę w dzisiejszych czasach twardy orzech do zgryzienia. Czy ktoś z Was ma doświadczenie ze sprzedażą spółek zoo? Na stronie: http://grimp.pl/spolki/sprzedaz-spolek-z-o-o/ znalazłam ofertę firmy, która pośredniczy w takich sprawach. Co myślicie?
werola

Postprzez Amberus » 02 lip 2018, 21:34

Wieloletni biznes dla tych co już mają swój bardzo dobry biznes jak i dla tych co chcą zacząć zarabiać, bez żadnego ryzyka. Dochody pasywne oraz czynne. Można wprowadzać firmy jak i osoby prywatne. [ firmy otrzymują fakturę, rozliczenie do US ] Wkład własny od 250 € wzwyż. [ można zacząć nawet od zera ] Licencja bankowa. Zarabiamy - 10 % miesięcznie od depozytu. 10 % od wprowadzonej firmy czy osoby. 10 % z systemu binarnego. Podpowiem jak mieć minimum 100 tys zł rocznie, oraz solidny co miesięczny dochód.
Amberus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes