BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!


  • Reklama
  • Sidebar 2

  • Reklama

Pomocy - bardzo pilnie potrzebuje 40tys.

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator: mkamil

Pomocy - bardzo pilnie potrzebuje 40tys.

Postprzez MagdaArt » 15 sty 2014, 11:09

Pokrótce - straciłam płynność finansową i potrzebuję zastrzyku gotówki, żeby wyjść na prostą i rozpocząć bardzo dochodowy projekt. Działam w branży artystycznej i ubiegły rok mnie dosłownie pogrążył... począwszy od zamknięcia miejsca, gdzie regularnie wystawialiśmy spektakle i koncerty, odwołanie 8 kolejnych (zaplanowanych jeszcze w 2012 roku) spektakli wyjazdowych, brak płatności ze strony 4 kontrahentów, a ponadto napotkałam na swojej drodze oszusta... Brzmi jak science fiction? Niestety to wszystko miało miejsce w ostatnich 12 miesiącach.
Teraz muszę spłacić ciągnące się za mną zobowiązania, a na tą chwilę nie jestem w stanie tyle zarobić, nie teraz - ale za jakieś dwa miesiące - tak. Problem w tym, że muszę teraz spłacić dużą część, żeby móc zarabiać na nowo pieniądze... Mam dwie opcje - mogę na dobre zamknąć działalność i prawdopodobnie pracować do końca życia spłacając długi...albo znaleźć kogoś kto jest w stanie mi zaufać, na tyle by pożyczyć na spłatę. Po roku czasu będę w stanie oddać 50 tys. Skąd? W najgorszym przypadku, (czego nie chcę) będę mogła wziąć na taką sumę kredyt.
Jedną rzeczy którą udało mi się zrealizować w ubiegłym roku to opracować świetny projekt dla dzieci, który może przynieść pomiędzy 500 a 800 tys. dochodu netto w ciągu roku. Mam gotowy biznes plan, demo całego projektu, plan promocji medialnej itp. Dodatkowo mogę zaproponować udziały w zyskach z projektu, albo przeniesienie autorskich praw majątkowych jako zabezpieczenie.
Po więcej szczegółów - proszę o kontakt.

P.S. Bardzo proszę darować sobie też złośliwe wpisy w tym wątku, bo nie życzę nikomu mojej sytuacji.
MagdaArt
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2014, 11:06

Re: Pomocy - bardzo pilnie potrzebuje 40tys.

Postprzez smyk » 13 lut 2014, 09:51

Myślę, że w Twoim przypadku warto byłoby zapoznać się z tą stroną - znajduje się na niej duża baza informacji o kredytach oferowanych przez poszczególne banki.
Może dobrym rozwiązaniem w tym przypadku byłby kredyt konsolidacyjny? Zastanawiałaś się nad tym rozwiązaniem? Rozłoży spłatę długów w czasie i będziesz miała jedną korzystną ratę.
smyk
 
Posty: 83
Dołączył(a): 04 paź 2012, 11:35


Powrót do Szukam wspólnika/inwestora

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości