BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

dom seniora - szybki zwrot - poszukiwany inwestor/wspólnik

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator: mkamil

dom seniora - szybki zwrot - poszukiwany inwestor/wspólnik

Postprzez bream25 » 27 sty 2010, 01:25

Witam. Poszukuje inwestora(ów)/wspólnika(ów) do uruchomienia i prowadzenia Prywatnego Domu Seniora. Mam do dyspozycji spółki budynek pensjonatowy w najlepszym miejscu bardzo znanego uzdrowiska Kudowy - Zdrój. Kwota inwestycji to 1300000 PLN. Możliwość uzyskania dotacji unijnej. P I L N E !!! Szybki i zyskowny zwrot zainwestowanych pieniędzy. Jestem otwarty na inne propozycje. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW .
bream25

Reklama

Re: dom seniora - szybki zwrot - poszukiwany inwestor/wspóln

Postprzez mateo_220 » 07 wrz 2011, 13:50

Umieść swoją ofertę w portalach branżowych, np. na symultana.org która była ostatnio opisana w dzienniku gazety prawnej
mateo_220

Re: dom seniora - szybki zwrot - poszukiwany inwestor/wspóln

Postprzez fiona45 » 28 maja 2017, 11:26

Moim zdaniem ekstra sprawa. Ja znam taki jeden fajny na: http://domseniora24.pl i sprawdza się idealnie , każdy znajdzie coś ciekawego i praktycznego w tym przypadku. Warto czasem szukać fajnych i ciekawych rozwiązań.
fiona45

Powrót do Szukam wspólnika/inwestora