BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

Meble do sypialni, materace

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator: mkamil

Meble do sypialni, materace

Postprzez xswqaz » 17 maja 2013, 08:43

Łóżka-materace.pl to sklep internetowy oferujący materace oraz meble do sypialni wprost od producenta, kupując u nas masz gwarancję najniższej ceny, jakości wykonania oraz pewność, że materac był prawidłowo przechowywany zanim trafił do odbiorcy a od tego w dużym stopniu zależy jego trwałość.
xswqaz

Reklama

Re: Meble do sypialni, materace

Postprzez Piotras » 08 lip 2014, 13:45

a materac lepszy spręzynowy czy jaki?
Piotras

Postprzez Olka » 09 lip 2014, 10:46

Ja na rodzajach materacy niespecjalnie się znam, ale za to dla mnie najważniejsza jest po prostu wygoda.
Jak np byłam w salonie Black Red White i leżałam na ich materacach to od razu czułam który jest super a który nie dla mnie (można sobie pooglądać ich wybór na http://www.brw.com.pl/materace/) ale w sumie warto się przejść do salonu, bo teraz większość ma fajną promocję na raty zero procent spłacane od października.
Olka

Postprzez Krys89 » 29 kwi 2016, 13:11

Materac to bez wątpienia odpowiedni zakup jak i nie najważniejszy. Od tego jaki materac kupimy zależy np kondycja naszego kręgosłupa. Więc taki zakup trzeba poważnie przemysleć. Ja troszkę się naszukałem ale w końcu udało mi się znaleźć odpowiedni materac na http://ravensberger-materace.pl Jak dla mnie najlepszy wybór jeśli szukamy czegoś właśnie takiego.
Krys89

Postprzez marek21 » 09 lut 2017, 21:31

Jednak nie jestem przekonany do końca. Uważam, że w tych sieciowych sklepach meblowych jest o wiele taniej .
marek21

Postprzez dobromir » 16 maja 2017, 13:32

Jeśli szukasz idealnego materaca, to polecam zainwestować w produkt od firmy ART-MEDIC o nazwie Viscotherapy. To materac z pianki termoelastycznej, która reaguje na zmiany temperatury i nie jest sprężysta. Jednym słowem – „zapamiętuje” kształt naszego ciała, zapewniając idealne podparcie i nacisk na kręgosłup, a tym samym poprawia komfort snu. Taki produkt sprawdzi się dla każdej osoby, zwłaszcza tej, która uskarża się na problemy z kręgosłupem.
dobromir

Postprzez domi78 » 21 sie 2017, 15:35

Materac ma bardzo duży wpływ na zdrowie i nasze samopoczucie. Materac powinien być dobrany do indywidualnych potrzeb człowieka. Ja kupowałam materac w Hevea http://heveamaterace.pl/marka/ , pomogli mi wybrać odpowiedni materac na mój kręgosłup. Mają duży wybór i ważne że jakość materiałów z którego są wykonane materace jest bardzo dobra.
domi78

Postprzez Satyna » 07 wrz 2017, 19:12

Jesli chodzi o meble do sypialni to bardzo dobre łózka oraz szafki nocne oferuje sklep Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/lozka . Kupowałam u nich łóżko sosnowe wykonane w 100% z litego drewna. Łóżko wykonane jest solidnie oraz jest elegancko wykończone. W sklepie można zakupić także materac dopasowany do ramy łózka a także szafki i komody do sypialni.
Satyna

Postprzez business84 » 08 wrz 2017, 07:32

Ja ostatnio znalazłem świetny sklep meblowy, gdzie znajdziecie wiele świetnych mebli do pokoju dziecka. Na stronie można znaleźć wiele aranżacji pokoju dla niemowlaka, które wyglądają świetnie. Jeśli ktoś za niedługo będzie urządzać taki pokój, to polecam odwiedzić stronę firmy Meblik https://www.meblik.pl/porady/urzadzamy- ... noworodka/ gdzie znajdziecie naprawdę wiele mebli wysokiej jakości dla dzieci, młodzieży i niemowląt.
business84

Postprzez Moni » 25 wrz 2017, 23:05

Od kiedy możemy zacząć umeblowanie naszego domu, po nocach śnią mi się łóżka z drewna . Aktualnie śpimy na starej wersalce którą dostaliśmy od rodziców, jednak koniecznie musimy kupić coś nowego. Na materacach również się nie znam, jednak zależy mi na tym aby był wygodny i nie zapadał się.
Moni

Postprzez benek51 » 31 paź 2017, 13:26

Bardzo dobre materace produkuje się w technologii Viscotherapy. Są one wykonane z pianki termoelastycznej, która niweluje niekorzystne skutki długotrwałego leżenia. Wybierzecie tylko produkt o największej gęstości tj. 85 kg/m3. To klasa premium, kosztująca ok. 7 tyś zł. Ale jak wejdziecie na stronę firmy AT-MEDIC, to taki materac kupicie za jakieś 1600 zł. Taki materac dostosowuje się więc do kształtu naszego ciała, zapewnia długotrwałe podparcie, redukuje nacisk, zmniejsza napięcie nerwów i poprawia krążenie. Warto zainwestować. Wszystko to, by nasz sen był spokojny ale także zdrowy.
benek51

Postprzez Samanta » 04 lis 2017, 01:21

Dobór odpowiedniego materaca jest bardzo ważny, aby uniknąć ewentualnych zniekształceń kręgosłupa i nieprzespanych nocy. Jeśli chodzi o te dla dzieci, które muszą być dobierane z odpowiednią uwagą to materace sensitive są dopasowane nawet do najbardziej wymagających użytkowników. Zapewnią zdrowy i spokojny sen każdemu.
Samanta

Postprzez Adrian4 » 19 lis 2017, 20:09

Czytałem niedawno, że najlepsze są materace kieszonkowe. Sprężyny otoczone są w nich pianką i umieszczone w oddzielnych kieszonkach. Dzięki temu materac się nie odkształca a kręgosłup układa się w sposób naturalny. Sam myślę, że pora już zmienić materac na nowy.
Adrian4

Powrót do Biznes oferty - szukam rynku zbytu