BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

Pomysł na biznes

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Re: Pomysł na biznes

Postprzez Amberus » 16 sie 2017, 17:44

Jesli jeszcze nie masz pomysłu na biznes i to taki bardziej konkretny , nie na rok ale na lata, to poznaj ten - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset ... -nauka.htm
Amberus

Reklama

Postprzez crest » 20 sie 2017, 12:16

Jak dla mnie najlepszy pomysł na biznes to taki, gdzie sprzedajesz produkt, który jest nie zajmuje miejsca i nie przeterminowuje się szybko. Zobacz np. ten sklep - http://www.crestpolska.pl/ sprzedają paski wybielające w różnej ilości sztuk. Produkt zajmuje mało miejsca, jest jednorodny i ma długi termin ważności. Zmieści się do zwykłej koperty, więc przesyłka jest też tania. Coś takiego polecam jako pomysł na biznes na początek, a później to już z górki :)
crest

Postprzez Szofer » 30 sie 2017, 14:23

Ja tam postawiłbym na coś dużo ambitniejszego, nawet jeśli początki miałyby być ciężkie. Całkiem niedawno rozważałem nad założeniem własnej siłowni, jakiegoś klubu, albo chociaż sklepu z przedmiotami dla sportowców. Sprzedaż hurtowa odżywek dla sportowców jaką oferują niektóre firmy przynieść może niemało oszczędności, dzięki czemu prowadząc choćby niewielki sklep, liczyć można na zysk po naprawdę niedługim czasie. Oczywiście wypadałoby rozważyć reklamę, marketing, zatrudnienie dodatkowych pracowników. Z czasem można byłoby dalej rozwinąć firmę i otworzyć wiele nowych placówek wyrabiają sobie tym samym pozycję. Możliwości jest wiele :P
Szofer

Postprzez EmKa » 04 wrz 2017, 13:12

lim napisał(a):Mnie bardziej interesuje franczyza cuk. Z tego co się zorientowałam to na otwarcie placówki wystarczy 15 tys.

To jest dobra opcja dla osób stawiających pierwsze kroki w biznesie.Można liczyć na wsparcie mocnego partnera.
EmKa

Postprzez bifek » 05 wrz 2017, 07:45

Może placówka banku. Myślę, że to dobry wybór. Ludzie zawsze będą potrzebować kasy. Orientuje się ktoś jak zacząć w takim biznesie?
bifek

Postprzez Nadia98 » 07 wrz 2017, 10:42

Nikt Ci nie powie dokładnie co masz robić, ale uderz w medycynę. To się zawsze opłacało i będzie opłacać. Hurtowania urządzeń do karboksyterapii http://medikapoland.com/carboxytherapy/ ma w swojej ofercie wiele urządzeń, które pomogą Ci przyciągnąć klientów.
Nadia98

Postprzez natalia7 » 21 wrz 2017, 09:43

Jeśli byłby to na przykład sklep stacjonarny to trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty. I tak na przykład przydać Wam się mogą opakowania foliowe takie jak torby czy woreczki. Na stronie firmy Opak-Fol http://opak-fol.pl/ znajdziecie na nie bardzo dobrą ofertę.
natalia7

Postprzez nestbank » 21 wrz 2017, 19:58

bifek napisał(a):Może placówka banku. Myślę, że to dobry wybór. Ludzie zawsze będą potrzebować kasy. Orientuje się ktoś jak zacząć w takim biznesie?

Szanowny Panie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
nestbank

Postprzez morlina » 22 wrz 2017, 10:53

Dobra gastronomia. ciężko jest się teraz przebić ale to kwestia twojego menu w lokalu. Tak to już jest, wiem po swoim mieście. Otwierają jaden kebab lub pizzerię który potrafią przyrządzić lepiej niż konkurencja i już klienci są w kolejkach :) Trzeba się tylko dobrze przygotować, od siebie mogę polecić programy do sprzedaży w lolakach gastronomicznych. Prosty i wygodny program od firmy INSOFT.
morlina

Postprzez Amberus » 23 wrz 2017, 20:22

Dobre formy zarabiania dla osób jak i osób z sfery biznesu znajdziemy tu http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Konkretne-zarabianie.htm Kontakt na stronie. Wytłumacze, pokarzę i można spokojnie zarabiać.
Amberus

Postprzez Ligenza » 12 paź 2017, 12:05

Są gdzieś rozpisane zasady franczyzny z Nest Bankiem? Z tego typu interesem nie miałem do czynienia, zielony jestem w tej kwestii.
Ligenza

Postprzez nestbank » 23 paź 2017, 16:06

Ligenza napisał(a):Są gdzieś rozpisane zasady franczyzny z Nest Bankiem? Z tego typu interesem nie miałem do czynienia, zielony jestem w tej kwestii.

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
nestbank

Postprzez domi78 » 16 lis 2017, 15:49

My z mężem otwieramy własny biznes. Zamierzamy importować rzeczy z chin i innych krajów z poza uni europejskiej. I zastanawiamy się jaką agencję celną wybrać. Przeglądaliśmy oferty i trafiliśmy na tą agencję- http://ago.pl/ . Czy ktoś z Was zajmuje się tym ? Doradzicie przy wyborze agencji celnej do odprawy towaru ?
domi78

Postprzez irys15 » 17 lis 2017, 20:52

Mając już własny biznes należy pamiętać o spawach kadrowych , mój sąsiad skorzystał z ofert tej firmy http://www.glc.pl/kadry-i-place Outsourcing kadrowo płacowy zaprowadził ład i porządek w papierach , a on sam jest bardzo zadowolony z takiego rozwiązania bo jest to tańsze niż zatrudnianie kadrowej na etat . Firma jest bardzo rzetelna i profesjonalna.
irys15

Poprzednia strona

Powrót do Szukam pomysłu na biznes