BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

Brak doskonalenia zawodowego

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Brak doskonalenia zawodowego

Postprzez erozja » 12 paź 2017, 11:54

Myślicie, że to jest poważny problem, który powoduje, że ciężko nam znaleźć dobrą pracę albo np. lepsze zlecenia jeśli ktoś pracuje na własną rękę?
erozja

Reklama

Re: Brak doskonalenia zawodowego

Postprzez Matador » 12 paź 2017, 14:46

Ale co konkretnie? Wiadomo, że jak ktoś się nie rozwija, nie inwestuje w siebie, tylko w kółko eksploatuje te same kompetencje, to z czasem nie będzie dla niego miejsca na rynku pracy. Nie trzeba wiele tłumaczyć. Pokolenie lat 60-70 stoi właśnie przed takim wyzwaniem.
Matador

Postprzez Edek99a » 12 paź 2017, 16:41

No trzeba się szkolić zawsze.
____
skutery inwalidzkie
Edek99a

Postprzez mateuszm » 23 paź 2017, 17:23

Nie zawsze zawód i wykształcenie mają znaczenie. Znam wiele osób z tytułem mgr, które nie skończyły dobrze i odwrotnie - osoby bez smykałki do nauki, które świetnie sobie radzą w swoim biznesie. Grunt to robić to co się lubi. Wiele osób decyduje się na założenie własnych biznesów, i dobrze. Ja od siebie mogę polecić IQ - to najlepsza firma na rynku w dziale IT, bez której nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Na przykład teraz przeglądam tą ofertę https://www.iq.pl/oferta/serwery-dedyko ... wy-sprzet/ i jak zwykle jestem zachwycony.
mateuszm

Powrót do Błędy popełniane w biznesie