BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Co przed wzięciem kredytu.

Nie chcesz trzymać pieniędzy na lokacie? Planujesz zainwestować w fundusz? Tutaj dowiesz się, w jaki fundusz najlepiej zainwestować.

Moderator: mkamil

Co przed wzięciem kredytu.

Postprzez Tomas » 03 lut 2017, 21:55

Na pewno nie bierze się kredytu tak codziennie. A jeszcze jeżeli w życiu go nie braliśmy to zastanawiamy się co powinnismy wiedzieć przed wzięciem takiego kredytu. Ja szukając takich informacji trafiłam na ten artykuł http://finansowymokiem.pl/2015/06/22/co ... ie-kredyt/ . Trzeba zorientować się jakie informacje są dla nas ważne i co powinnismy wiedzieć.
Tomas

Re: Co przed wzięciem kredytu.

Postprzez dobromir » 21 lut 2017, 15:13

Ja zawsze mam obawy przed decyzją o zaciągnięciu kredytu. Nie dlatego, że nie ufam bankom czy instytucjom pozabankowym ale dlatego, że zastanawiam się, czy nie „powinie mi się noga” i czy będę w stanie terminowo spłacać raty. Nigdy przecież nie wiadomo, co przyniesie życie... Znam zreszta przypadki, gdy ktos wpadł w pętlę finansową i groził mu komornik. Czytałem jednak, że i z takiej patowej sytuacji jest wyjście. Można ogłosić upadłość konsumencką: https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka
dobromir

Postprzez joki » 06 cze 2017, 13:12

Witaj! przy braniu pożyczki powinno się zasięgać języka w wielu miejscach tak,
żeby optymalnie dopasować sobie pożyczkę do potrzeb i możliwość.
warto sprawdzić ranking kredytów gotówkowych,no i w razie potrzeby skorzystac z bezpłatnej pomocy w wyborze pożyczki.
W każdym razie im więcej pytamy, tym więcej zyskujemy.
joki

Postprzez trufel » 17 lis 2017, 12:16

Cześć,
nie koniecznie polecam branie kredytów na start. Ciężko jest stwierdzić na początku, że wasz biznes się rozwinie i przyniesie duże zyski. Mi się nie udało... Musiałam skorzystać z pomocy i ogłosić upadłość. Jeśli ktoś z was przeżywa coś podobnego polecam skorzystanie z serwisu
wyjście z długów tutaj znajdziecie cenne wskazówki jak się zachować w takiej sytuacji. Można też poczytać historie innych ludzi i dowiedzieć się nieco więcej o upadłości.
Polecam
trufel

Powrót do Fundusze inwestycyjne