BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Reklamy rozsyłane przez maile?

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator: mkamil

Re: Reklamy rozsyłane przez maile?

Postprzez Grvert » 11 sty 2018, 06:01

Z mojego doświadczenia wynika, że wiele zależy od firmy, która zajmuje się wysyłką a także od bazy danych. Sam w ciągu 2 lat kupiłem 3 bazy danych i tylko z jednej jestem zadowolony a te pozostałe dwie to totalna porażka. Dzięki tej jednej bazie pozyskałem co najmniej 15 dużych klientów, dzięki którym mogę bez problemu utrzymać kilkunastoosobową firmę. Jeśli zależy Wam na jakosci, to zerknijcie tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm/
Grvert

Postprzez adrian84 » 30 maja 2018, 15:18

osobiście zdarza mi się przeglądać reklamy, które podsyłane mi sa na maile, sa to jednak przeważnie te firmy, strony, na które zapisałem się do newslettera więc wnioski same się nasuwają :arrow:
adrian84

Postprzez topole10 » 13 cze 2018, 12:04

Takie reklamy są bardzo denerwujące, jest ich mnóstwo, w ogóle ich nie czytam. Według mnie, to najgorszy rodzaj reklamy.
topole10

Postprzez krej » 14 cze 2018, 16:21

Ma to największy sens, gdy zależy nam na daniu znać o promocjach czy o konkursach organizowanych na naszej stronie. Inne formy reklamowania się przez maile mogą być potraktowane przez użytkowników, jak i algorytmy skrzynek pocztowych, jako spam, więc należy to robić ostrożnie i z głową.
krej

Postprzez mike » 14 sie 2018, 21:04

jeśli są odpowiednio nakierowane to wbrew pozorom jest to bardzo skuteczna forma reklamy. W końcu każdy z nas otwiera maila, jak nie w domu , to w pracy;)
mike

Poprzednia strona

Powrót do Marketing Internetowy