BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Głębokie zmarszczki

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Re: Głębokie zmarszczki

Postprzez makarena » 10 sty 2018, 20:36

mnie na zmarszczki wokół oczu to pomógł krem Remescar https://remescar.pl/ . Wcześniej miałam problem z workami i cieniami pod oczy, ale dzięki temu że zdecydowałam się kupić najlepszy krem w aptece na te problemy to już nie muszę się o nic martwić
makarena

Postprzez Binkiel » 11 sty 2018, 10:44

Masz racje, kremy to lipa :D Zabiegi chirurgiczne sa zaś ryzykowne jak dla mnie, dlatego ja postawilam na Zabieg laserem Discovery Pico - Klinika Miracki i to najlepsze wyjscie jakie wybralam. Skóra jest jasniejsza, bardziej elastyczna i bezzmarszczkowa :D A ja w koncu patrze w lustro z dumą a nie obrzydzeniem
Binkiel

Postprzez Sissi09 » 12 sty 2018, 23:16

Niestety ale w przypadku głębokich zmarszczek same kremy czy serum może okazać się niewystarczające. Ale żeby trochę się odmłodzić i poprawić swój wygląd można zastosować osocze bogatopłytkowe wrocław. Jest to innowacyjna metoda, ale podobno przynosi naprawdę fajne efekty. Sama wkroczyłam w fazę walki ze zmarszczkami i coraz częściej wyszukuję tego typu informacje :)
Sissi09

Postprzez hekt00r » 28 sty 2018, 15:38

Zmarszczki najlepiej zwalczać różnymi zabiegami kosmetycznymi, bo raczej na niewiele się zdadzą kosmetyki. Szczególnie w przypadku głębszych zmarszczek. Ja mogę polecić osobom z okolic Raciborza salon Artimex. Mają bardzo bogatą ofertę zabiegów i profesjonalny personel, który potrafi dobrze doradzić.
hekt00r

Postprzez bunia » 14 lut 2018, 14:41

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego tzw wampirzy lifting można też zrobić w klinice http://artederm.pl/ , ja też się przymierzam do zrobienia go w najbliższym czasie zachęcona efektami jakie zobaczyłam u koleżanki, wygląda teraz jak moja młodsza siostra :D
bunia

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki