BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Impreza integracyjna?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane ogólnie z biznesem.

Moderator: mkamil

Re: Impreza integracyjna?

Postprzez Tommy12 » 17 lis 2014, 21:43

Na wycieczkach często dzieje się więcej niż same zwiedzanie i kolacja :)
Tommy12

Reklama

Postprzez niebo » 24 lis 2014, 16:13

Co masz na myśli? Mówisz o piciu alkoholu?
niebo

Postprzez bifun » 19 maja 2015, 12:00

O imprezach krążą od dawna legendy :) Ale jak się korzysta z profesjonalnej firmy, która organizuje imprezy firmowe argentum-event to na pewno żadna kompromitująca rzecz się nie wydarzy :)
bifun

Postprzez uluki » 28 maja 2015, 00:55

Nas szef wysyła na wyjazd integracyjny dla firm w góry z Base Camp i myślę, że to naprawdę świetny pomysł. Już się na to cieszę.
uluki

Postprzez business84 » 08 cze 2015, 11:06

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się tzw. Travel incentives. Są to specjalnie wymyślane atrakcje dla pracowników jak np. wyjazd na mecz znanych drużyn, wyścig formuła 1 itd. Jak widać impreza integracyjna to już nieraz za mało. Więcej informacji oraz przykłady realizacji tego typu projektów można znaleźć na http://www.motivationdirect.pl/nasze-rozwiazania/programy-incentive-travel/
business84

Postprzez Bineska » 08 cze 2015, 12:45

Oczywiście, że imprezy integracyjne w pewnym stopniu cementują załogę. Szczególnie jeśli taki wyjazd trwa np. dwa dni. Dużo też zależy od miejsca oraz charakteru takiego spotkania. U nas takie spotkania przypadają dwa razy do roku i zazwyczaj jako dział marketingu wyszukujemy odpowiedniego miejsca poprzez serwis, na którym znajduje się wiele obiektów konferencyjnych np. gdy szukaliśmy obiektu konferencyjnego na mazurach to przeglądaliśmy oferty zamieszczone tutaj: https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-na-mazurach Swoją droga wyjazd trwał trzy dni, wszystko sie udało, a całe spotkanie wspominamy do dzisiaj :D
Bineska

Postprzez Nikozja » 08 lip 2015, 10:50

Mój znajomy poważnie zastanawia się czy nie zorganizować takiego właśnie dwudniowego wypadu integracyjnego firmie. Ma on 12 pracowników więc nie jest tak źle. Swoją drogą on poważnie zastanawia się nad tym, że załatwić dla swoich pracowników takie dofinansowanie wypoczynku, które proponowane jest na stronie http://www.edenred.pl/pl/dofinansowanie-wypoczynku . Jak sam mówi nigdy czegoś takiego nie zrobił i jest ciekawy, czy pracownicy będą zadowoleni. A wy korzystacie z takich możliwości dofinansowania urlopu dla pracowników?
Nikozja

Postprzez zamber » 01 paź 2015, 21:29

Trzeba się z tym liczyć, że ludzie różnie się zachowują ale tak najlepiej się poznać, właśnie w trakcie wyjazdu. Jeden z takich integracyjnych odbył się w Rzeszowie w hotelu Ferdynand gdzie od wejścia poczułem się jak gość specjalny. Standard hotelu był wysoki, a ja niestety nie ma okazji do odwiedzania takich miejsc. Impreza była bardzo udana ze wszystkimi aspektami imprezy (menu, zabawy, muzyka, luz). Myślę , że miejsce miało znaczenie i dzięki temu wszyscy trzymali klasę do końca ;)
zamber

Postprzez Vernon » 02 paź 2015, 11:49

to może hotel Ferdynand w rzeszowie? mielismy tam z pracy podobną impreze i wszystko wyszlo super. hotel jest w centrum miasta wiec w nocy wyszlismy zrobic sobie rundkę po pobliskich klubach jak to za dawnych studenckich czasów ;)
Vernon

Postprzez Befor » 02 paź 2015, 11:57

może nie impreza integracyjna, ale bardziej takie spotkanie i wyjazd na weekend na którym mielismy sie zapoznac. wyjechaliśmy do stolicy do hotelu Rialto na Wilczej. miesjce bardzo eleganckie, piekne wnetrza, dobra kuchnia i obsługa profesjonalna takze na takie wypaday jakby to powiedzieć z klasą polecam Rialto
Befor

Postprzez Befor » 04 paź 2015, 23:13

my na taka impreze wynajelismy sobie jeszcze firme endorfins, przygotowali dla nas kilka rzeczy związanych z team buildingiem;)
Befor

Postprzez Tommy12 » 11 paź 2015, 17:27

Weź jeszcze sobie zobacz ofertę ze strony http://trygon.pl, bo już kilka osób na forum o nich pisało. Nie znam cen, bo nie korzystałem, ale patrząc po ofercie to jest dość szeroka, bo nawet wigilię organizują :D
Tommy12

Postprzez lokira » 28 paź 2017, 19:41

A dlaczego nie? Według mnie imprezy integracyjne są mega ważne i warto je organizować bo dzięki temu pracownikom lepiej się współpracuje. Im lepsza współpraca tym lepsze wyniki mają. Jeżeli nie masz pomysłu na imprezę integracyjna to zajrzyj do nich https://www.gammadiscover.pl/ . Mają oni na prawdę ciekawe propozycję na takie przedsięwzięcie. Myślę, że wybierzesz tam coś odpowiedniego :)
lokira

Postprzez Honorka » 30 gru 2017, 10:23

Najlepiej wyjechać gdzieś za miasto, gdzie każdy będzie miał święty spokój. Może hotel San Remo w Zgierzu? Całkiem blisko Łodzi, wygodny dojazd też z Warszawy i Poznania. Ofertę tego hotelu znajdziecie na stronie http://sanremo.com.pl/.
Honorka

Postprzez Befor » 14 sty 2018, 03:03

Integracja może odbywać się w różnych formach :) U nas na przykład były warsztaty kulinarne. Jakbyście szukali firmy, która to dobrze organizuje, to bardzo polecam ekipę z "Twój kucharz"
Befor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mój Biznes