BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

wyjście z długów

Nie chcesz trzymać pieniędzy na lokacie? Planujesz zainwestować w fundusz? Tutaj dowiesz się, w jaki fundusz najlepiej zainwestować.

Moderator: mkamil

wyjście z długów

Postprzez trufel » 20 lis 2017, 12:41

Witam,
nie koniecznie polecam branie kredytów na start. Ciężko jest stwierdzić na początku, że wasz biznes się rozwinie i przyniesie duże zyski. Mi się nie udało... Musiałam skorzystać z pomocy i ogłosić upadłość. Jeśli ktoś z was przeżywa coś podobnego polecam skorzystanie z serwisu spiralazadluzenia.pl
wyjście z długów tutaj znajdziecie cenne wskazówki jak się zachować w takiej sytuacji. Można też poczytać historie innych ludzi i dowiedzieć się nieco więcej o upadłości.
Polecam
trufel

Re: wyjście z długów

Postprzez mateuszm » 21 lis 2017, 14:02

Ja również interesuję się tym tematem, przeczytałem wiele artykułów i porad ekspertów na ten temat. I szczerze muszę przyznać, że najlepsze oraz niezbędne informacje otrzymałem tutaj https://egidon.pl/upadlosc-konsumencka- ... podarczej/ Jak się okazuje, ogłoszenie upadłości konsumenckiej to jednak dość złożony proces.
mateuszm

Postprzez Krys89 » 13 lut 2018, 10:02

Z powodów wielkiego ryzyka inwestowania swoich oszczędności w firmę wiele osób uważa, że nie warto otwierać firmy. Jest zbyt wiele rzeczy na które nie ma się wpływu, że tak naprawdę początkowy sukces firmy jest tylko kwestią szczęścia. Dopiero utrzymanie tego sukcesu jest już kwestią ciężkiej pracy. W każdym razie wtedy dla taki osób polecam fundusze. Co nieco o nich można znaleźć na www.wynajembiur.com.pl/inwestowanie-w-fundusze/ . A ja dodam, żę niosą ze sobą mniejsze ryzyko straty, a większe zysku niż lokowanie swojego kapitału w jakąś firmę
Krys89

Postprzez Satyna » 24 mar 2018, 21:48

Znalazlam bardzo przydatna strone, na ktorej mozna znalezc wiele roznych informacji - praktycznie bezcennych w niektorych przypadkach zyciowych. https://wyjsczdlugow.pl/ - to o niej wlasnie mowie. Mozna tam znalezc informacje jak wyjsc z dlugow, jak uniknac komornika, jak oglosic upadlosc konsumencka czy firmy. Oczywiscie wszystkie porady sa w pelni bezpieczne i legalne - nie ma tam nic, co nie jest zgodne z naszym polskim prawem.
Satyna

Postprzez arcziaa » 04 kwi 2018, 18:45

Wyjście z długów to nie jest prosta sprawa...
arcziaa

Powrót do Fundusze inwestycyjne