BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Aranżacja wnętrza

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Aranżacja wnętrza

Postprzez joki » 17 paź 2017, 23:15

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim. . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Zależy mi na tym aby były wyjątkowe i niepowtarzalne. Znajoma poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie www.mandihouse.pl Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?
joki

Re: Aranżacja wnętrza

Postprzez Satyna » 19 paź 2017, 19:58

W sieci kupisz fajne dodatki. Pomyśl np o jakimś ciekawym oświetleniu. Może jakieś lampy stojące - takie lampy zawsze robią klimat. Ja mam w salonie dwie lampy Aquaform . Poz tym, że dają ciepłe światło są elementem dekoracyjnym. Polecam zerknąć na ofertę sklepu studio światła. Tam znajdziesz lampy róznych producentów.
Satyna

Postprzez Malinka » 03 lis 2017, 10:42

Pamiętajcie tylko że przed malowaniem ścian należy je odpowiednio przygotować. Nie można iść na łapu-capu, każdy kolejny krok przy remoncie musi być skoordynowany i zaplanowany. Nigdy nie można zapomnieć o usunięciu (np. szpachelką ) starych, odstających powłok malarskich. Kolejny krok to mycie ścian i sufitów – staramy się pozbyć przede wszystkim tłustych plam, mogących zmniejszyć przyczepność nowej warstwy farby. No i pozbyć się wypada grzybów oraz pleśni. Tyle ode mnie, a ciekawscy niech zajrzą tu - https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/jak-malowac-sciany-i-sufit
Malinka

Postprzez Igor56u » 03 lis 2017, 13:21

No to prawda, należy przygotować. Bo inaczej to ciężko bedzie się malować.
____
http://www.ziza.pl/tapety,2.html
Igor56u

Postprzez Honorka » 13 lis 2017, 13:02

W salonie przede wszystkim muszą znajdować się dekoracje na ścianach. U mnie w salonie wszędzie coś wisi. Pamiętaj o tym, że najlepsze efekty dają ramy: http://galeriaram.pl/ramy-drewniane/. Obraz w ramie robi naprawdę świetną robotę w każdym pomieszczeniu.
Honorka

Postprzez natalia7 » 16 lis 2017, 10:30

Moim zdaniem odpowiednia aranżacja wnętrza jest bardzo ważna. Głównie dlatego, że musimy się w nim dobrze czuć. Kwestia aranżacji powinna więc należeć do nas. Polecam inspiracje, które można znaleźć na blogach. Bardzo fajne możliwości znajdziecie na przykład w artykule http://swiat-blanki.blogspot.com/2016/08/home-decor.html.
natalia7

Postprzez MerksAd » 16 lis 2017, 13:39

Jak nie macie pomysłu na zaaranżowanie swojego wnętrza to polecam poprzeglądać jakieś strony, blogi moze sklepy internetowe. Ja co prawda już mam wyposażony praktycznie cały dom ale jeszcze chce kupić sobie jakieś dekoracje do pokojów. Już znalazłem pare ciekawych propozycje na stronie hurtowni PM-M. Jest tam duzo fajnych pomysłów jak np. figurki, świeczniki, kosze wiklinowe i sporo innych rzeczy, sprawdzcie też więcej innych produktów
MerksAd

Postprzez barylka » 24 lis 2017, 23:53

A widzieliście na dziale Home w salonie Agata te wszystkie dodatki? cos pieknego! sama ostatnio wpadlam w szal zakupow:D
barylka

Postprzez Tomas » 07 gru 2017, 12:07

Urządzanie domu , mieszkania, czy biura jest dla mnie prawdziwną przyjemnością. Lubie dbać o takie rzeczy i zajmować się dekoracją. Pomagam też znajomym urządzać mieszkania. Dla mnie fajnymi dekoracjami są kwiaty, nie każdy ma czas na dbanie o nie więc sztuczne-kwiaty.pl są najlepszym rozwiązaniem.
Tomas

Postprzez Wturki22 » 07 gru 2017, 23:05

Czy ktoś z was ma może mieszkanie w stylu skandynawskim>
Wturki22

Postprzez Samanta » 16 gru 2017, 01:39

Ja mam kilka prostych obrazów oprawionych w eleganckie ramy drewniane i pamiątkowe zdjęcia na kredensach w antyramach. Z tego co pamiętam z mężem zamawialismy je tutaj https://aluramy.pl/ Są na prawdę niezłe i cenowo bardzo rozsądnie. Uwazam ze tak oprawione obrazy daja super efekt.
Samanta

Postprzez Dobrany8 » 16 gru 2017, 12:29

Szkoda kasy na wynajmowanie kogoś skoro można samemu ogarnąć temat wystroju w swoim własnym mieszkaniu !
Dobrany8

Postprzez lannisst » 01 lut 2018, 12:02

Jeśli chodzi o aranżację wnętrza to mi ostatnio bardzo spodobały się te, w których wykorzystywane są Fototapety. Ktoś z was może ma takie rozwiązanie u siebie? Ja własnie zastanawiam się nad taką zmiana u siebie w salonie i byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał mi jak się to sprawuje w praktyce.
lannisst

Postprzez uliszka » 13 lut 2018, 17:52

Powiem Wam szczerze,że aranżacja wnętrz to bardzo ważna sprawa - dla mnie idzie to w parze z wyposażeniem ogrodu. Niezwykle niezbędnymi gadżetami do każdego ogrodu moim zdaniem są parasole ogrodowe Umbrosa jakoś nie wyobrażam sobie bez nich lata. Odrobina cienia w upał zawsze jest zbawienna, a przy okazji nasz ogród zyskuje na wyglądzie :)
uliszka

Postprzez Puchacz » 14 lut 2018, 15:57

Pora rzeczywiście idealna na rozważanie co przyda się w lecie na ogrodzie ;). Myślę, że na to przyjdzie jeszcze czas. Duże znaczenie jeśli chodzi o wygląd wnętrz mają przede wszystkim różnego rodzaju dekoracje. Mnie we wnętrzach podobają się przede wszystkim fototapety od Wallcolors. Na każdym kroku zaskakuje mnie, jak duży wybór jest dzisiaj wśród takich dekoracji. Dopasować można idealnie rozwiązania do niemal wszystkich pomieszczeń, które znajdują się w domu. ;)
Puchacz

Następna strona

Powrót do Pogaduszki