Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Program do usprawniający pracę w gabinecie

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Program do usprawniający pracę w gabinecie

Postprzez joki » 16 maja 2018, 17:38

Witajcie ! Poradźcie mi , chciałabym zainwestować w taki program który usprawni pracę naszego salonu kosmetycznego , zerknijcie www.gabi.net.pl Ponoć jest świetny , dzięki niemu można zarządzać kalendarzem firmy w systemie on-line. Chciałabym usprawnić pracę w zakładzie , myślicie że to dobry pomysł ?
joki

Re: Program do usprawniający pracę w gabinecie

Postprzez bankier0 » 26 wrz 2018, 19:25

Ja uważam, że bardzo dobry pomysł. Z tego co wiem to w gabinetach lekarskich sprawdza się oprogramowanie dla lekarzy, które daje możliwość prowadzenia całej dokumentacji medycznej pacjentów. Posiada wiele innych udogodnień, które są wykorzystywane w codziennej pracy. Chociażby zapisywanie wizyt według kalendarza, który zawiera wszystkie zajęte jak i wolne terminy, generowanie dokumentów, czy przypomnienia sms o zbliżającej się wizycie.
bankier0

Powrót do Pomysł na biznes