BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Szybki kredyt gotówkowy.

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Szybki kredyt gotówkowy.

Postprzez Grvert » 17 maja 2018, 10:43

Trudno znaleźć dorosłego Polaka bez kredytu czy pożyczki, ale tylko nie wielka część z tych osób sprawdza dokładnie warunki umowy. Takie podejście bywa dość kosztowe, albo z powodu większych rat i dodatkowych opłat, albo totalnie niepotrzebnych produktów dodatkowych dorzuconych do podstawowej umowy. Według mnie, jeśli chodzi o finanse i nie tylko to Ty jesteś odpowiedzialny i przede wszystkim sam musisz wiedzieć co Ci się opłaca co nie, musisz orientować się kiedy ktoś gra z Tobą nieczysto albo chce zarobić na Twojej niewiedzy. Najważniejszą rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę są promocje bankowe. Od dawna wiadomo, że reklama ma przyciągnąć Cie do banku, a już na miejscu dowiesz się o prawdziwych warunkach super oferty. Oczywiście niektóre promocje są ok, ale często jest tak, że to zwykłe gotówki opakowane w ciekawe marketingowe nazwy, czasem droższe od zwykłego kredytu choć na przykład bez odsetek i bez zaświadczeń. Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html
Grvert

Re: Szybki kredyt gotówkowy.

Postprzez goszkowa » 19 maja 2018, 13:42

Rzeczywiście jeśli już się decydować na kredyt, to moim zdaniem tylko w banku
goszkowa

Postprzez DanielT » 22 maja 2018, 21:38

Macie rację ! Chwilówki się za to nie nadają do niczego !
DanielT

Postprzez Zdenek » 27 maja 2018, 12:42

Dla mnie takie kredyty to nie jest dobre rozwiązanie
Zdenek

Postprzez SYLWEK4Q » 29 maja 2018, 20:52

Jaki stomatolog grójec jest najlepszy? Może ktoś z Was był u jakiegoś i może mi coś powiedzieć na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc, ponieważ muszę się wybrać, a nie wiem do kogo.
SYLWEK4Q

Postprzez negrri » 31 maja 2018, 19:48

Ja jakoś nie ufam takim rozwiązaniom, zdecydowanie wolę współpracować z normalnymi bankami.
negrri

Postprzez sonet » 02 cze 2018, 10:46

Ludzie którzy ledwo wiążą konie z końcem na pewno nie pójdą w chwilówki. Ja wybrałbym kredyt gotówkowy bez odsetek w banku Raiffeisen. Bank pobiera tylko prowizję która jest zależna od ilości rat.
sonet

Postprzez Percival » 03 cze 2018, 12:48

Fajny kredyt gotówkowy oferuje Getinbank, bardzo szybka decyzja kredytowa, atrakcyjne RRSO i możliwość wzięcia nawet do 200 tys. zł - https://www.getinbank.pl/klienci-indywi ... e,121.html
Percival

Postprzez PingPong » 04 cze 2018, 20:57

Takie rozwiązania to nie jest dobry pomysł !
PingPong

Postprzez pomysłowa » 08 cze 2018, 08:45

Jestem podobnego zdania, poza tym, zanim weźmie się kredyt trzeba najpierw wszystko dokładnie przemyśleć i obliczyć. Na przykaład to, jaki kredyt warto wziąć: http://podsuwam.pl/kredyt-gotowkowy-pozyczka-gotowkowa-czy-kredyt-hipoteczny. Poza tym podobnych decyzji nie podejmuje się na szybko, tylko trzeba rozważyć wszystkie opcje, by było to rozwiązanie jak najbardziej korzystne.
pomysłowa

Postprzez KamilSz » 08 cze 2018, 12:34

Jeśli decydujemy się na wzięcie kredytu poza bankiem, to tylko w firmie sprawdzonej przez jakąś zaufaną osobę. Mi znajomy polecił ich usługi: https://szybkachwilowka24.pl/kredyty Nie żałuję :) W moim przypadku ostateczny koszt kredytu był niski, a okres spłaty zadłużenia został dopasowany do moich możliwości
KamilSz

Postprzez Dove » 19 lip 2018, 07:31

Czasem nie da się w banku otrzymać kredytu i co wtedy? Załamać ręce? Jak jest potrzeba to zgłasza sie człowiek po pozyczkę do firmy pożyczkowej. Trzeba tylko dobrze wybrać i czytać warunki umowy. Poczytajcie sobie tutaj https://concash.pl/pozyczki-konsolidacyjne Maja na przykład pożyczki konsolidacyjne, takie które niejednemu już uratowały zycie. Wiem jak łatwo wpaść w spiralę finansową. Konsolidacja jedynie wtedy pomaga.
Dove

Postprzez bojella » 25 lip 2018, 19:55

Ja obawiam się tego typu kredytów, że nie będę w stanie spłacić zadłużenia.
bojella

Powrót do Banki