BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Jak unikać kradzieży w hotelach?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Jak unikać kradzieży w hotelach?

Postprzez errato » 04 sty 2016, 11:47

Jak można skuteczniej unikać kradzieży w hotelach?
Ludzie nagminnie wynoszą ręczniki itp, więc zastanawiam się czy można coś sensownego z tym zrobić.
errato

Re: Jak unikać kradzieży w hotelach?

Postprzez bajk » 05 sty 2016, 19:15

Nie jestem pewna, czy da się jakoś skutecznie rozwiązać taki problem.
Wydaje mi się zresztą, że są dwie strony medalu, bo często jest tak, że to goście coś kradną, ale też zdarza się, że goście są okradani. O tym co robić takich sytuacjach czytałam tutaj: http://www.kancelaria-szip.pl/strefa-wi ... otelu.html
Ogólnie wydaje mi się, że są pewnie jakieś nowoczesne sposoby zabezpieczania takiego hotelowego wyposażenia, chociaż pewnie większość hoteli po prostu wlicza to w koszty prowadzenia firmy.
bajk

Postprzez Mers » 15 sty 2016, 15:54

Pamiętaj, że złodziej jest zawsze o krok dalej i zawsze coś wymyśli.
Mers

Postprzez Malinka » 21 gru 2017, 15:31

Kradzież ręczników to poważna sprawa, ale jeszcze gorzej jak utracimy firmowe pieniądze albo dokumenty w wyniku włamania. Niestety, tak stało się w przypadku mojego znajomego, który prowadził działalność gospodarczą, lekceważył sobie kwestie bezpieczeństwa, co okazało się katastrofalne w skutkach. Ja nigdy bym do czegoś takiego nie dopuściła, w swoim motelu posiadam nie tylko sejf na klucze - https://www.saffort.pl/sejfy-na-klucze , ale również sejf depozytowy, gdzie kryję ważne firmowe umowy oraz gotówkę
Malinka

Postprzez goszkowa » 27 gru 2017, 22:03

Dokładnie, sejfy naprawdę świetnie zdają swoją rolę :)
goszkowa

Postprzez Grvert » 17 maja 2018, 13:08

Jeżeli chodzi o sejfy to ja korzystałem z oferty firmy https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe Sejfy antywłamaniowe z atestem dostępne na stronie Saffort.pl to tylko zgodne z normą europejską certyfikowane sejfy ochronne, przeznaczone do trzymania dokumentów, kosztowności, pieniędzy oraz innych drogich rzeczy. Chociaż broń najczęściej jest przechowywana w sejfach na broń, te sejfy antywłamaniowe także mogą być przeznaczone do trzymania pistoletów, broni krótkiej. Najczęściej jednak w sejfach antywłamaniowych są przechowywane dokumenty oraz inne papiery wartościowe: umowy, akcje czy czeki. Do klasy sejfów z atestem są zaliczane sejfy na dokumenty, a także sejfy na pieniądze. Najczęściej jednak wybiera się sejfy większe, aby móc przechowywać wszystkie kosztowności w jednym miejscu. Zarówno dokumenty, jak i pieniądze, zwłaszcza duże sumy, są bardzo cenne, dlatego większość przedsiębiorców uważa, że te certyfikowane sejfy są najbardziej odpowiednim miejscem do ich przechowywania.
Grvert

Powrót do Błędy popełniane w biznesie