BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Leczenie prywatnie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Re: Leczenie prywatnie

Postprzez bifka » 31 mar 2018, 09:19

Ja już od wielu lat chodzę prywatnie do lekarzy. Większość specjalistów, których odwiedzam, w tym ginekologa, stomatologa, lekarza rodzinnego i dermatologa, mam w Centrum Medycznym Danea w Bielsku Białej. Bardzo lubię tam chodzić, bo nigdy nie muszę czekać długą za wizytą i czuję się traktowana indywidualnie, a nie jako "kolejna, następna pacjentka"... Polecam każdemu z tamtych okolic ;)
bifka

Postprzez dobromir » 10 kwi 2018, 11:43

Ale jak jest możliwość wykonania zabiegu na NFZ to warto skorzystać. Przykładowo, w PROVISUS w Czechach, a dokładnie w Cieszynie wykonują operacje zaćmy w ramach NFZ: http://lepiejzobacz.cz/. Babci się tak udało w 2-3 tygodnie dostać na zabieg. W Warszawie były wstępne badania, i te po też. Wyjazd był zapewniony, wszystko, o nic nie trzeba było się martwić.
dobromir

Postprzez szymikar » 22 kwi 2018, 20:36

Ja nawet do lekarza medycyny pracy poszlam prywatnie. Znajomi polecili mi profesjonalny nzoz centrum medycyny pracy w bielsku http://medycynapracybielsko.pl/ . Tym sposobem nie czekalam miesiacami w kolejce na krotkie badania, ktore byly mi potrzebne na teraz. Wszystko oczywiscie odbylo sie niezwykle sprawnie i szybko. Zdecydowanie warto miec namiary na takich profesjonalistow!
szymikar

Postprzez durek » 23 kwi 2018, 09:30

doradzicie mi w jaki sposób najlepiej leczyć się prywatnie?
durek

Postprzez jore » 23 kwi 2018, 11:27

ja nie leczę się prywatnie, w stu procentach polegam na publicznej służbie zdrowia
jore

Postprzez basiunia » 23 kwi 2018, 16:46

W dzisiejszych czasach nie mamy innej opcji niż prywatne leczenie... Pomyślcie chociażby ile czeka się na badanie słuchu z nfz, a ile na to prywatne. Dzięki temu, że taki Audiofon (https://audiofon.com.pl/) ma swoje punkty w wielu polskich miastach, to praktycznie każdy może udac się tam i zbadać swój słuch :!: :!:
basiunia

Postprzez inka33 » 28 kwi 2018, 01:40

Na pewno dobre rozwiązanie znajdziecie na stronie Psychomedic . Pomoc psychologa online czy telefoniczna naprawdę może pomóc. Jest to skuteczne i praktyczne. Poza tym cena takiej wizyty wcale nie jest wysoka. Warto zastanowić się nad czymś takim. Można się na taką terapię zarejestrować pod nr 22 254 54 54 .
inka33

Postprzez Cytryna » 28 kwi 2018, 17:17

to zależy czy Cię stać na to
Cytryna

Postprzez deltak » 29 kwi 2018, 09:50

Według mnie jak sie leczyć to tylko prywatnie
deltak

Postprzez Mannia » 17 maja 2018, 15:24

Ja prywatnie leczyłem się z uzależnienia alkoholowego. Pomógł mi w tym Ośrodek leczenia uzależnień Virtus w Białymstoku http://virtus.bialystok.pl/ Tam zostałem poddany specjalistycznej terapii, dzięki której udało mi się wyjść z tego problemu, fatalnego zarówno dla mnie jak i najbliższych.
Mannia

Postprzez Grvert » 17 maja 2018, 23:02

Ja lecze się zarówno prywatnie jak i na NFZ. Na NFZ chodzę do lekarzy ogólnych, do wszystkich specjalstów chodzę prywatnie, bo na NFZ są długie kolejki. Teraz chcę zmienić ginekologa i zastanawiam się nad ofertą, którą widziałam tu http://doktorginekolog.pl/ . Myślicie że warto?
Grvert

Postprzez Wimaz » 22 maja 2018, 18:43

Właśnie od ginekologa dowiedziałam się jak ważna jest luteina dla kobiet w ciąży. Na pewno zacznę ją teraz brac, żeby mieć pewność, że wszystko będzie ok.
Wimaz

Postprzez zołza13 » 24 maja 2018, 09:54

Osoby uzależnione warto leczyc w osrodkach takich jak np ten Prywatny ośrodek terapii uzależnień
Okres leczenia to osiem tygodni. Pacjenci uzależnieni od narkotyków , alkoholu czy leków zaczynają leczenie od odtrucia orgaznizmu. Jednak trzeba pamietać że osoba uzależniona musi wyrazic zgodę na leczenie.
zołza13

Postprzez stecja » 24 maja 2018, 22:23

Niestety mamy taką służbę zdrowia a nie inną, że powoli prywatne leczenie staje się standardem. Już nie pamiętam kiedy byłam na wizycie na NFZ. Kolejki długie, wizyty krótkie... powinno coś się zmienić. A prywatnie to raz dwa można się dostać. Ja to zawsze sprawdzam dostępność lekarzy poprzez stronkę https://ranking.abczdrowie.pl/s/lekarz medycyny pracy/kraków , od razu mogę się też umówić na wizytę. Wszystko z poziomu online i tak to własnie powinno być
stecja

Postprzez nosleep » 26 maja 2018, 16:14

No niestety - sa dziedziny medycyny, w ktorych nie ma innego wyjscia niz leczenie sie prywatnie. Czasem terminy na NFZ to kilka lat czekania! Albo np w przypadku uslug dentystycznych - refundowane sa tylko niektore z nich. Tak jest jesli chodzi np o implanty zebow - szukalam info w temacie implanty w Krakowie na NFZ - no i niestety lipa. Nie ma innego wyjscia niz wizyta w prywatnej klinice - co tez bedzie mnie niestety czekac.
nosleep

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki