BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

JAk wybierać sprzedawcę w sieci?

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: mkamil

JAk wybierać sprzedawcę w sieci?

Postprzez Serbo » 05 gru 2017, 22:40

Kupując w sklepach internetowych warto zbierać możliwie dużo ofert. Szukając dostawcy opału dobrym rozwiązaniem będzie wyszukiwarka dostawców opału gielda-paliw.com to branżowa tablica ogłoszeń, a dla kupujących bezpłatna. Szybko można porównać czy przykładowo brykiet do kominka wybrać z tego czy innego sklepu. Wystarczy złożyć darmowe ogłoszenie z informacjami jakiego opału potrzebujemy.
Serbo

Re: JAk wybierać sprzedawcę w sieci?

Postprzez robo1 » 22 maja 2018, 08:55

Sklep internetowy zawsze będzie miał do pewnego stopnia ograniczoną ofertę. Z kolei na allegro zdarzają się nierzetelni sprzedawcy. Ja ostatnio coraz więcej zakupów robię na Arena.pl, to portal na którym sprzedają towary tylko sprawdzone firmy, nie ma tam więc raczej problemów z ewentualnymi reklamacjami, zwrotami itd.
robo1

Postprzez Spider » 22 maja 2018, 11:38

Najlepiej byłoby według mnie poczytać jakieś rzetelne opinie na temat sprzedawcy. Trudno o lepszy sposób.
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
Spider

Postprzez Cynamon1 » 24 lip 2018, 19:49

Prawda jest taka, że robią zakupy online nigdy człowiek nie będzie miał stuprocentowej pewności kto jest po tej drugiej stronie. Nie jestem przekonany, że nawet recenzje są wiarygodne. Dlatego według mnie najlepiej polegać na rekomendacji bliskich. My w ten sposób trafiliśmy na ten sklep www: https://www.mojebambino.pl/wyprawki-plastyczne/11-wyprawka-niezbednik-plastyczny.html - może komuś się przyda? Właśnie się zorientowałem, że wrzuciłem Wam przekierowanie do podstrony...
Cynamon1

Powrót do Ogłoszenia inne. Reklama firm.