BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Re: Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Postprzez FranWill » 23 kwi 2018, 15:35

Czasami niestety tak jest. Ale też nie am się co przejmować bardzo duzo osób jak widać korzysta z usług firm pożyczkowych i nie jest to nic złego. Warto znaleźć przyzwoitą ofertę i zdecydować się na takie wsparcie finansowe :) U nas była to firma Kredyt123 jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe to chyba ciężko będzie wam znaleźć lepsze oprocentowanie niz oni proponują.
FranWill

Postprzez Parton » 26 kwi 2018, 01:29

pożyczki przez internet to świetna opcja, jak szybko potrzebuje się gotówki.... Zobaczcie ranking na stronie frontline24.pl który z pewnością ułatwi Wam wybór.
Parton

Postprzez Samanta » 27 kwi 2018, 02:37

ja wpadłam w niezłe długi kiedy wzięłam kredyt na mieszkanie. Teraz powoli spłacam w chwilówkach i nie jest to zły pomysł bo w lendon nie mam dużego oprocentowania i wolę spłacić najpierw ten nieszczesny kredyt a lendon https://www.lendon.pl/ można zaufać.
Samanta

Postprzez ciker » 27 kwi 2018, 10:57

Cześć, powiedzcie mi czy pożyczka bez dochodów jest dobrym rozwiązaniem? Ostatnio czytałem o tym na https://confronter.pl/pl/blog/kredyty-pozyczki/pozyczka-bez-dochodow i jestem zainteresowany. Mam kilka wydatków w najbliższym czasie i wydaje mi się, że bez pożyczki się już nie obejdzie niestety
ciker

Postprzez Hermon » 29 kwi 2018, 21:44

Moim zdaniem, takie pożyczki to nie jest dobry pomysł - odradzam
Hermon

Postprzez Krzychu7 » 21 maja 2018, 14:29

szczerze mówiąc pierwszą deską ratunku to powinno być znalezienie dodatkowej pracy lub formy zarobku. To może być praca online lub np weekendowa.
Pożyczanie to ratunek na chwilę, ale wcale nie przybliża do pozbycia się długów, wręcz przeciwnie. Jeśli już sytuacja zmusza nas do takiego pożyczania to lepsza będzie pożyczka na raty które będziemy mieli szansę spłacić niż chwilówka która po 30 dniach wpakuje nas w jeszcze większe tarapaty finansowe.
Krzychu7

Postprzez zamber » 02 cze 2018, 10:11

Ja bym zmienił nieco myślenie na ten temat. Tzn. uważam, że szybka pożyczka to nie jest rozwiązanie, to primo. A secundo, jeśli chcesz porządne pieniądze i brak ryzyka wpakowania się w jakieś dziwne interesy to szukaj renomowanych firm typu Financial home, a nie chwilówek, które są, a za chwilę znikają.
zamber

Postprzez mientka » 27 lip 2018, 09:35

Takie kredyty to wygoda i zagrożenie na raz. Mogą nam pomóc ale z racji łatwości dostępu też ktoś może nasze dane wykorzystać i taki kredyt zaciągnać. Mnie na szczęście szwagierka uprzedziła i poleciła żeby na https://chronpesel.pl/ ochronić właśnie swój pesel
mientka

Postprzez teresao » 15 sie 2018, 21:08

Często szybka pożyczka to jest ostatnia szansa, zwłaszcza gdy mamy inne długi, figurujemy w bazach BIK czy KRD - szans na kredyt nie ma. Poczytaj o takich produktach z bazami na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... _concashpl - czasami jednak warto sięgnąć i po taką pożyczkę, dla dobra często najbliższych.
teresao

Postprzez iguana » 17 sie 2018, 19:42

Wszystko zależy od potrzeb.. trzeba sobie to dokładnie przemyśleć.
iguana

Postprzez Sforek » 21 sie 2018, 19:11

Lepiej już chyba pożyczyć od znajomych lub rodziny niż od takich firm
Sforek

Postprzez mami » 23 sie 2018, 16:02

Czasem w życiu zdarzają się takie zawirowania, że konieczna jest szybka gotówka. Załatwianie kredytu w banku zazwyczaj trwa długo, dlatego pomyslałam o pożyczce assa https://www.aasapolska.pl/ Cała procedura odbywa się bez wychodzenia domu i wystarczy mieć conajmniej 20lat. Bardzo prosty i szybki sposób. Niestety czasami mamy gorsze momenty w życiu że potrzeba nam pieniedzy więc warto skorzystać z takiej oferty.
mami

Postprzez Befor » 26 sie 2018, 22:21

Ja tam znam historie ludzi, gdzie no niestety, ale nic dobrego z takich pożyczek nie wychodziło. Znam firme windykacyjna ktora czesto przejmuje takie dlugi btw robi to skutecznie - mk finanse. Ale to bardziej dla tych co chcą odzyskać niż pożyczyć :)
Befor

Postprzez guciio28 » 27 sie 2018, 12:42

Ogólnie szybka pożyczka jest lepsza od kredytów.
guciio28

Postprzez CeZar007 » 27 sie 2018, 16:23

Dowiedz się najpierw czy w Twoim przypadku lepiej wziąć kredyt czy pożyczkę? Wydaje mi się, że łatwiej zaczerpnąć szybki kredyt przez internet lecz mogę się mylić. Przeczytaj dokładnie ten artykuł https://finanse-doradcy.pl/nowo%C5%9B%C4%87i/podobienstwa-i-roznice-miedzy-kredytami-a-pozyczkami, w którym znajdziesz podobieństwa i różnice między tymi dwiema pożyczkami.
CeZar007

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banki