BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Karty kredytowe

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Re: Karty kredytowe

Postprzez Paulina » 18 mar 2014, 09:46

Nigdy nie korzystałam z kart kredytowych.
Paulina

Postprzez Mateusz83 » 27 mar 2014, 14:18

Kiedyś miałem, ale nigdy jej nie użyłem.
Mateusz83

Postprzez Tommy12 » 24 lis 2015, 21:34

Jak nie masz potrzeby to nie bierz i już. Chociaż teraz coraz więcej osób to wykorzystuje, bo nie ma co ukrywać, że to pomaga w codziennym funkcjonowaniu. Poczytaj co daje karta kredytowa tu https://www.online.citibank.pl/polish/credit_cards/Karta_Kredytowa_Citi_Simplicity.htm choć karta Mastercard też jest tu wspomniana. Może to będzie dla Ciebie rozwiązanie? :)
Tommy12

Postprzez Nikozja » 26 lut 2016, 14:18

Ja właśnie szukam odpowiedniego banku, w który sobie założę taką kartę, ponieważ jest ona bardzo wygodna i wydaje mi się, że lepsza niż karta debetowa! Znalazłam taką ofertę z banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/karty- ... urn,6.html Uważacie, że nie mam nad czym się dłużej zastanawiać i powinnam już złożyć wniosek, czy jednak na rynku są zdecydowanie lepsze oferty?
Nikozja

Postprzez Grvert » 07 cze 2016, 10:11

Szczerze mówiąc dopiero od niedawna mam kartę kredytowa i zdecydowałam się na tą http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/kar ... e_korzysci , bo jest bardzo nisko oprocentowana, ma aż 54 dni bez oprocentowania, a także Bank oferuje spore zwroty wydatków za zakupy przy płatności kartą kredytową. Dla mnie jest to idealne rozwiązanie, bo prawie w ogóle nie noszę przy sobie gotówki i dużo wygodniej jest mi płacić kartą, a nie zawsze też (zwłaszcza przed wypłatą) mam wystarczająco dużą ilość pieniędzy na koncie i nie raz byłam w sytuacji, w której karta kredytowa i dostęp do dodatkowej gotówki ratował mi życie. Trochę teraz nawet żałuje, że dopiero niedawno zdecydowałam się na założenie karty kredytowej, bo wcześniej bardzo ułatwiłaby mi ona życie.
Grvert

Postprzez GraszkaB » 21 cze 2016, 15:47

A może Bank? Obecnie to popularny bank. Ale słyszałam też o nim złe opinie. Ciężko wybrać najlepszy.
GraszkaB

Postprzez dobromir » 23 kwi 2017, 21:11

A wiesz, że jest dostępna karta kredytowa na oświadczenie ? Ogólnie uważam, że taki produkt finansowy ma wiele zalet np. 0 odsetek, jeśli spłaci się zadłużenie terminowo, stały dostęp do gotówki (przyda się właśnie zwłaszcza na czas podróży) + Klient co miesiąc ma do dyspozycji taką samą ilość gotówki, niezależnie od tego, ile wydał w poprzednim miesiącu. Warto rozważyć więc założenie takiej karty kredytowej!
dobromir

Postprzez lannisst » 11 maja 2017, 18:14

Jaki kredyt w dzisiejszych czasach jest lepszy pozabankowy czy szybka chwilówka ? Kiedyś miałam dylemat i widziałam podobne tematy na forum, dlatego mogę wam polecić że najlepszą opcją są kredyty pozabankowe. Rozłożone w ratach. 12-14 miesięcy to idealna opcja ! Korzystając z kredytów na wczasy i kursy bardzo przypadły mi do gustu kredyty które oferuje firma Aasa ! Bardzo rzetelna i sprawdzona firma na rynku w Polsce. AASA NOMINOWANA DO NAGRODY BIZNESU SPORTOWEGO Bezproblemowe odroczenia spłaty do 5 tygodni, szybka decyzja o udzieleniu pożyczki na dowód bez zaświadczeń Wonga. A może słyszeliście o pożyczce wypłacanej czekiem Giro czyli do odbioru kasy np na poczcie ? Rewelacyjna opcja ! Jeśli chcecie wyjechać na wczasy jak ja, udać się na wymarzone kursy to udajcie się do Aasa po ekspresowy kredyt online bez ukrytych małymi literami kruczków prawnych, tylko rzetelne oferty
lannisst

Postprzez Krys89 » 17 maja 2017, 14:44

Chyba bardziej bezpieczny bym się czuł z kredytem w banku niż kredytem pozabankowym. One wydają mi się bardzo takie nietrwałe. I sprawiają wrażenie, że wręcz czekają na jakiegoś naiwniaka. Nie mówię, że tak jest, mówię, że ja tak to widzę. Ogólnie na jakieś niewielkie kwoty to nie warto brać ani kredytu w banku ani po za nim. Ale za to warto mieć przy sobie kartę kredytową taką jak proponuje https://www.santanderconsumer.pl/karty- ... ort,2.html nie nalicza ona odsetek do 54 dni dzięki czemu mamy prawie dwa miesiące aby zwrócić tą w sumie niewielką kwotę, którą wzięliśmy aby zrobić zakupy do domu.
Krys89

Postprzez szarava » 10 kwi 2018, 15:55

Ja właśnie zastanawiam się nad kartą kredytową, ale jestem zupełnie zielona w tym temacie. Znalazłam nawet porównywarkę takich kart na stronie: http://kredytowakarta.com.pl Myślicie, że to może być wiarygodne źródło informacji? Byłabym wdzięczna za wszystkie wskazówki i rady :)
szarava

Postprzez Finan » 14 kwi 2018, 11:42

Rzeczywiście ta stronka może okazać się bardzo przydatna ! Dobrze, że ją tutaj wrzuciłaś
Finan

Postprzez pomysłowa » 08 cze 2018, 08:52

Nigdy nie korzystałam z karty kredytowej i nie zamierzam.
pomysłowa

Poprzednia strona

Powrót do Banki