BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Zainwestuj w nieruchomości na Teneryfie

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator: mkamil

Zainwestuj w nieruchomości na Teneryfie

Postprzez 2011kenobi » 30 sie 2011, 17:07

Witam wszystkich forowiczów
Teneryfa jest jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych świata. Turystyka wytwarza około 60% PKB tej wyspy. W 2005 roku na Wyspy Kanaryjskie przybyło 9 276 963 turystów, z czego około 1/3 (3 442 787) przybyło na Teneryfę. Według sprawozdania Kanaryjskiego Centrum Statystycznego (ISTAC) najwięcej turystów pochodziło z Wielkiej Brytanii – 1 600 000. Na drugim miejscu są turyści z Niemiec, później Belgii, Holandii, Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Włoch, Francji, Austrii, Irlandii i Szwajcarii. Teneryfa należy do tych nielicznych ośrodków turystycznych świata, w których sezon trwa cały rok.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z tą wspaniałą Wyspą Szczęśliwą.
2011kenobi

Re: Zainwestuj w nieruchomości na Teneryfie

Postprzez jungtupi » 19 wrz 2012, 12:17

a jesli jeszcze nie jestes pewien czy zainwestowac sprawdz poradnik o inwestowaniu :

jak inwestować w akcje
jungtupi

Postprzez Malinka » 30 maja 2018, 09:34

Przyznam szczerze, że taki kierunek inwestowania wydaje się całkiem interesujący, jednak niepokoi mnie w nim kilka kwestii jak np. zarządzanie nieruchomością. Na tak dużą odległość nie jesteśmy w stanie w pełni kontrolować naszej posiadłości, więc automatycznie potrzebujemy osoby/firmy, która za nas to zrobi. Według mnie w dzisiejszych czasach warto inwestować w nasz rodzimy rynek, gdyż ilość wybudowanych i oddanych do użytku mieszkań, wzrosła o ponad 10 procent względem tego samego okresu z roku poprzedniego, co sprawia, że ten kierunek inwestycji staje się naprawdę atrakcyjny. W październiku, we Wrocławiu odbędą się targi mieszkaniowe - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ gdzie znajdziesz oferty największych deweloperów w kraju, a także będziesz mógł poznać i dowiedzieć się czegoś więcej o tym biznesie. Oprócz organizacji targów, na portalu znajdziesz też mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą ci przy zakupie, sprzedaży lub wynajmie mieszkania. Jaki kierunek wybierzesz, to już zależy od ciebie, jednak ponad 44 tysiące wybudowanych mieszkań w pierwszym kwartale 2018 roku, mówi same za siebie.
Malinka

Postprzez luka » 09 lip 2018, 14:08

Turystów tam nigdy nie brakuje, więc jest to naprawdę dobry pomysł moim zdaniem.
luka

Postprzez Vernon » 22 lip 2018, 19:47

Ja bym się bal inwestować w nieruchomości za granicą, bo interesu cały czas trzeba pilnować. Co innego w Polsce i na miejscu. Sam zakupiłem nieruchomość pod wynajem wlaśnie w rejonie turystycznym. W miejscowości Rowy kupiłem apartament Lubicz, ktory ma świetną lokalizację i znajduje się niedaleko morza. To była udana inwestycja.
Vernon

Powrót do Zainwestuję