Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Fotografia

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: mkamil

Re: Fotografia

Postprzez Florka » 15 lis 2017, 09:12

Zajrzyjcie sobie na stronę http://super-foto.eu/ i obejrzyjcie portfolio. Mnie te zdjęcia zachwyciły. Widać, że robi je ktoś, kto ma ogromną pasję i przy okazji talent. A wbrew pozorom, to rzadkie dziś połączenie. Większości "profesjonalistom" wydaje się, że jak kupią drogi sprzęt to już nic więcej nie trzeba mieć, by robić piękne zdjęcia.
Florka

Postprzez KarolC » 28 lis 2017, 13:18

Ja z okazji jubileuszu swojego ślubu z żoną, zamówiłem sesje rodziną warszawa u bardzo dobrej fotograf, mianowicie u http://ewagraphy.com/sesje-rodzinne/. Pomyślałem, że to okoliczność idealna do uwiecznienia. Zdjęcia rodzinne jakie dostaliśmy widnieją w salonie, tak żeby były na widoku.
KarolC

Postprzez MerksAd » 11 gru 2017, 16:09

Fajna rzecz takie sesje, ja również myślałem o wykonaniu takiej dla mojego dziecka. Żona już się nakręciła jak oglądała sesje od przyjaciółek. Mi już zleciła znalezienie odpowiedniego albumy na takie własnie okazje, a coś czuję, że to nie będzie jedyna sesja zdjęciowa na jaką się zdecyduje więc znalazłem już fajny sklep z albumami www.albumyfoto.pl zobaczcie sami ich ofertę
MerksAd

Postprzez kowska » 28 cze 2018, 20:12

Na jakiej konkretnie wam fotografii zależy? Ja ze swojej strony mogę polecić studio Never Famous - jestem przekonana, że spełnią wasze oczekiwania pod każdym względem. Ich oferta jest dość szeroka, zajmują się nie tylko fotografia, ale także filmem, czy nawet organizacją warsztatów w zakresie fotografii oraz pracy w programach do obróbki graficznej. Miałam okazję współpracować z tą firmą i jestem w pełni usatysfakcjonowana.
kowska

Postprzez krasni » 10 lip 2018, 20:14

dobry fotograf to dzisiaj podstawa:) cieszy mnie, że w dobie komputeryzacji jednak chętnie ludzie decydują się na usługi profesjonalistów
krasni

Postprzez irys15 » 06 sie 2018, 20:57

Ja szukałam ostatnio fotografa który wykona sesje dla dzieci w Częstochowie, Znalazłam Agnieszke Chrobot Rarok ma bardzo ciekawe portfolio i zastanawiam się nad sesją u tej Pani fotograf. Znacie może tą Panią? potrzebny mi dobry fotograf w Częstochowie i nie umiem podjąc decyzji.
irys15

Postprzez sara201 » 11 wrz 2018, 11:18

Przy wyborze fotografa najlepiej kierować się ceną, ale jeśli mają to być zdjęcia na pamiątkę, np. ze ślubu/wesela, to powinno się sprawdzić portfolio fotografa. Do ślubu/wesela w okolicy Opola mogę polecić Pana Doszaka, to ejden z lepszych fotografów w okolicy, na http://www.doszak.pl/ można przyjrzeć się jego zdjęciom.
sara201

Postprzez mateuszm » 29 wrz 2018, 16:28

Fotografia to taka moja mała pasja :) Zajmuję się nią zawsze po pracy, w każdą podróż zabieram ze sobą aparat. Znajomi zawsze podziwiają moje zdjecia i mówią, ze mam talent. Zamierzam wybrać swoje najlepsze prace i stworzyć fotoksiążka. Kiedy już przestanę robić zdjęcia, to taka fotoksiążka będzie piękną pamiątką.
mateuszm

Postprzez dobromir » 12 paź 2018, 20:50

Ja też bardzo lubię pstrykać fotki i uważam nieskromnie, że całkiem nieźle mi to wychodzi ;) Znajomi mnie namówili, żebym wziął udział w takim konkursie fotograficznym https://www.amundsenphotoawards.pl/ i wystartuję w kategorii krajobraz. Pewnie będzie spora konkurencja ale warto spróbować :D
dobromir

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia inne. Reklama firm.