BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

sklep internetowy

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator: mkamil

Re: sklep internetowy

Postprzez mustang » 14 cze 2018, 18:44

Żeby założyć sklep internetowy potrzebny jest dobry hosting. Przyjrzyj się ofercie Hekko - masz tam duży wybór pakietóœ, ponadto możesz też kupić certyfikat SSL. To wszystko sprawi, że szybko i sprawnie założysz sklep internetowy ;)
mustang

Postprzez Muryk » 16 cze 2018, 11:29

Sklep internetowy powinien też zawierać przejrzysty i zgodny z prawem regulamin. Warto jest zlecić jego napisanie fachowcom.
Muryk

Postprzez Amberus » 16 cze 2018, 12:48

Albo zarabiać na gotowym, który da sporo więcej niż ten co zrobimy sobie sami. Zapraszam do biznesu w którym uzyskasz stałe wieloletnie dochody. Firma Polska - nowość. Tu zarabiamy i pracujemy na platformie handlowo aukcyjnej. Gdzie kupisz wszelkie nowe i używane produkty zawsze taniej o 20 czy nawet 40 %. W tym samochody itp. Budując biznes, wykorzystując jego możliwości możesz ustalić sobie dochody w granicach 5 czy 10 tys zł. miesięcznie.To biznes w którym zawsze będziesz zarabiać. https://tuszybkakasa.pl.tl/ [ kontakt na stronie ]
Amberus

Postprzez lamb77 » 17 cze 2018, 12:23

Dość przydatne są te porady :) Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się :)
Czy jest sens nadal być człowiekiem, gdy pozbędziesz się uczuć?
lamb77

Postprzez Kobiałek » 19 cze 2018, 09:47

Każdy sklep online powinien zawierać na stronie głównej wtyczki i przyciski do swoich stron fanpage na Facebook, czy tez G+.
Kobiałek

Postprzez pewpew » 22 cze 2018, 11:05

Pomysł na założenie takiego biznesu jest spoko, dawno już o tym myślałem. Jednak niestety, ale nie orientuje się kto robi takie dobre strony www Poznań to wielkie miasto pełne agencji reklamowych, ale przez to mam mętlik w głowie i nie wiem na czyje uslugi się zdecydować. Co powinienem brać pod uwagę?
pewpew

Postprzez power » 25 cze 2018, 13:50

sklep internetowy to fajna sprawa tylko najważniejsze to wstrzelić się w swoją niszę :) ja widzę, że sporo osób w to idzie, ale nie każdy wie co dalej z tym zrobić :)
Dlatego ja zawsze polecam się porządnie przygotować i zrobić dokładny research :) tak samo zadbać o zdjęcia produktowe tu np może pomóc http://nfstudio.pl/pl/ oraz opisy produktów - tu do copywriterów warto się zwrócić. :) wtedy macie pewność że treści masz unikalne i ciekawe, a zdjęcia będą przyciągać nowych klientów.
power

Postprzez leszek » 26 cze 2018, 11:58

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...
Tu, na ziemi, jest więcej tajemnic, niż myślą uczeni. Na przykład Internet... Internet może być sumą ludzkich dusz.
leszek

Postprzez DarKa » 09 lip 2018, 12:10

Przyznaję rację. Nisza jest dziś najważniejsza. W niektórych branżach panuje dziś ogromna konkurencja.
DarKa

Postprzez Befor » 10 lip 2018, 09:47

mi w założeniu własnego biznesu pomogło biuro rachunkowe Gama Grabowskich, warto się do nich zgłosić o pomoc
Befor

Postprzez rennie » 11 lip 2018, 10:24

A to na pewno. Inaczej "zaginie" w sieci.
rennie

Postprzez rommo34 » 11 lip 2018, 11:15

Takich sklepów jest przecież pełno. Uważam, że nie jedna osoba znajdzie odpowiedni dla siebie poprzez google.
___
meczyki na żywo
rommo34

Postprzez mati32 » 13 lip 2018, 22:20

Ja kupuję tylko w internecie ! Najlepsze co może byc
mati32

Postprzez Tadeek27 » 16 lip 2018, 09:16

Jeżeli otworzysz taki sklep to na pewno będzie trzeba w jakiś sposób go wypromować. Niełatwo znaleźć dobrego inwestora."

Postprzez Xorg23 » 18 lip 2018, 11:18

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe to RODO trochę namieszało ale nie jest to nic z czym nie dałoby się sobie poradzić. Najważniejsze elementy sklepu, o których powinniśmy pamiętać to na dzień dzisiejszy:
a) Domena, która będzie łatwa do zapamiętania i będzie budzić zaufanie
b) certyfikat SSL
c) Przemyślany podział kategorii sklepu
d) Dobre zdjęcia produktów
e) Unikalne opisy produktów
f) Blog lub inne treści dla klientów
g) SEO (niezbędne przy obecnej konkurencji i nie może to być amator lub syn sąsiadów, który "trochę zna się na SEO" - sklepy są nieco bardziej skomplikowane i wymagają znacznej wiedzy technicznej i doświadczenia by prawidłowo je pozycjonować.
h) Zgodność z RODO :)

Jeżeli nie mamy czasu albo się na tym nie znamy możemy skorzystać z usług agencji marketingowej, która w tym pomoże. Współpracowałem z wieloma z nich, polecić mogę https://moontales.pl z tego powodu, że skupiają się jedynie na sklepach internetowych. Jest to plus ponieważ nei ma sytuacji gdy agencja wczoraj pozycjonowała np. dekarza a dzisiaj nam doradza jak zarabiać w sklepie internetowym i jak projektować koszyk.

A, jeszcze ważna sprawa - grafik. Ludzie kupują oczami więc fajnie, oprócz zdjęć, mieć ładne wizualnie strony i materiały promocyjne.
Xorg23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do E-Biznes