BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Meble najwyższej jakości

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator: mkamil

Re: Meble najwyższej jakości

Postprzez Grvert » 19 kwi 2017, 15:51

Jqa kupowałam ostatnio meble na przedpokój ze strony http://www.ceneo.pl/Przedpokoj i muszę powiedzieć, że jak na razie sprawdzają się znakomicie. Przedpokój przez wiele osób jest uznawany za pomieszczenie najtrudniejsze w aranżacji. Szczególnie tyczy się to małych, ciemnych i wąskich korytarzy w blokach. Bardzo często traktuje się go po macoszemu. A to duży błąd. W końcu, czy tego chcesz czy też nie, to on jest wizytówką Twojego domu. Właśnie to wnętrze jest widziane przez gości jako pierwsze. Aranżując to pomieszczenie należy dokładnie przemyśleć, to jakie meble przedpokojowe mają się w nim znaleźć. Poza wyborem mebli istotne jest też to, jak zostaną one rozmieszczone. Należy też postarać się o to, by wszystkie tworzyły spójną całość. Żaden przedpokój nie może obejść się bez wieszaka na ubrania oraz szafki przeznaczonej do przechowywania obuwia. Wybierając pozostałe meble przedpokojowe należy pamiętać o tym, by pasowały zarówno do kupionej wcześniej szafy, jak i ogólnego wystroju wnętrza w tym do ścian. Choć nie zalicza się go do mebli do przedpokoju, a raczej akcesoriów, bardzo ważne jest też duże lustro. Bardzo istotne jest, by przy przeglądaniu była w nim widoczna cała Twoja sylwetka, a nie tylko jej część.
Grvert

Postprzez nocna1 » 06 gru 2017, 18:16

Gdzie kupujecie mebelki do pokoiku dziecka? Do takiego pomieszczenia warto kupić specjalne meble dla niemowląt. Ważne żeby były one bezpieczne dla dziecka, ale funkcjonalne i pakowne. Wtedy będzie nam łatwiej zachować porządek w pokoiku dziecka.
nocna1

Postprzez sara201 » 27 lut 2018, 15:14

Meble jak najbardziej powinny być dobrej jakości, w końcu kupuje się je na lata. Najlepiej trzymać się sprawdzonych producentów, mamy wtedy pewność, że meble są porządne. Meble od edinos.pl powinny się sprawdzić, wykonanie jest bez zarzutu, podoba mi się też ich minimalistyczny design, zerknijcie choćby na te szafka na buty dąb sonoma https://www.edinos.pl/szafki-na-buty-sonoma
sara201

Postprzez zoska23 » 01 mar 2018, 13:10

Uwielbiam stare meble...szafy, kredensy, witryny. Można je odrestaurować, wtedy pasują nawet do dość nowoczesnych wnętrz. Pozdrawiam!
zoska23

Postprzez bifka » 06 lip 2018, 08:45

My bardzo dużą uwagę przykładaliśmy podczas remontu i wymiany mebli w domu do mebli kuchennych. Nie wiem, czy uważacie tak samo, ale moim zdaniem meble kuchenne powinny być bardzo solidne i trwałe. Takie właśnie znaleźliśmy w firmie http://smolis-meble.pl/meble-kuchenne/. Były to meble robione dla nas na zamówienie i jesteśmy z nich naprawdę bardzo zadowoleni, wyglądają lepiej, niż na zdjęciach. Co do jakości ich wykonania, to nie mam wątpliwości, że jest bardzo wysoka i meble pewnie posłużą nam przez wiele lat ;)
bifka

Postprzez krasni » 10 lip 2018, 20:10

myślę, że warto zainwestować w meble dobrej jakości szczególnie jesli chodzi o wyposazenie biura, musza być solidne, bo nie zmienia się ich w końcu aż tak często, jak w domu
krasni

Postprzez stas28 » 11 lip 2018, 11:16

Ale po co kupować najwyższej jakości? Przecież każda osoba powinna kupić to co jej się podoba.
___
typy piłka nożna
stas28

Postprzez iwonak » 19 lip 2018, 22:37

Ale może ktoś chce mieć właśnie najwyższą jakość. Jak kupować to już coś dobrego i solidnego. Ja na przykład niedawno kupiłam sofę w tym sklepie https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE i uważam, że jakościowo jest świetna. Cena była bardzo przystępna, i zamówienie zostało szybko zrealizowane. Ogólnie jestem zadowolona z tych zakupów.
iwonak

Postprzez abur » 20 lip 2018, 11:42

Moje mieszkanie zaopatrzyłem w znaczną ilość używanych mebli, które wymagały renowacji. Nie oznacza to jednak, że nie będą one charakteryzować się super jakością - akcesoria w które wyposażyłem te meble to najlepsza jakość na rynku. Zarówno zawiasy, jak i kółka oraz rolki z oferty Stawik http://www.stawik.pl/ spisują się fantastycznie, uczyniły nasze meble niezwykle atrakcyjnymi.
abur

Poprzednia strona

Powrót do Marketing i Reklama