BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Mieszkanie pod wynajem

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Mieszkanie pod wynajem

Postprzez Minge » 07 cze 2018, 15:50

Czy to dobra inwestycja? Czy lepiej rynek pierwotny, czy wtórny?
Minge

Re: Mieszkanie pod wynajem

Postprzez Sabina33 » 08 cze 2018, 13:20

Jeśli masz odpowiednie środki to moim zdaniem lepiej rynek pierwotny. Po prostu łatwiej wynająć nowe mieszkanie, na nowym osiedlu: http://www.franciszkanskie.pl/c,2,o-inwestycji , niż to z rynku wtórnego. Nowe osiedla oferują już zupełnie inny standard, niż te sprzed 20-30 lat, zatem ludzie będą poszukiwać takiej oferty najczęściej. A podnajem - zawsze będzie opłacalny!
Sabina33

Postprzez Pacy21 » 08 cze 2018, 17:43

Moim zdaniem to naprawdę dobra inwestycja, sam obecnie planuje dla siebie zakupić nowe mieszkanie w Krakowie, a stare wynajmować. Na ten moment udało mi się znaleźć ofertę na stronie https://www.nowa5dzielnica.pl/ i wygląda to naprawdę bardzo fajnie. Nowoczesne budownictwo w atrakcyjnej lokalizacji, co sądzicie o projekcie?
Pacy21

Postprzez denis12 » 11 cze 2018, 20:53

myslę, że nieruchomości to jedna z najlepszych inwestycji. warto zastanowi się nad lokalizacja i urządzeniem, może warto skorzystać tez z usług dekoratora?
denis12

Postprzez bunia » 26 cze 2018, 10:57

Jeśli kupujesz mieszkanie pod wynajem to najważniejsza jest oczywiście lokalizacja bo od tego zależy ile potem możesz na tym mieszkaniu zarobić, poza tym lepszy jest tu też rynek pierwotny, bo nowe mieszkania cieszą się większym powodzeniem a można od atala kupić fajne mieszkanie z wykończeniem pod klucz jakie sobie wybierzesz z oferty więc nie jest to jakaś skomplikowana sprawa
bunia

Postprzez oleek29 » 26 cze 2018, 13:59

Nie wiem czy wiecie ale głównym celem Omnichannel jest zapewnienie pełnej spójności komunikacji z klientem w każdym kanale. Uważam, że jest to bardzo ciekawa opcja.
oleek29

Postprzez milik7 » 29 cze 2018, 12:49

Dość sporo jest takich mieszkań do wynajęcia.
milik7

Postprzez Ingend » 02 lip 2018, 09:33

A co sądzicie o tym aby kupić mieszkanie pod wynajem od dewelopera? Ostatnio szukałam czegoś takiego i bardzo spodobały mi sie realizacje tego http://orion.lublin.pl/inwestycje dewelopera. Mieszkania są na bardzo ładnych i dobrze zalkalizowanych osiedlach więc kupno takiej nieruchomości to chyba dobry pomysł?
Ingend

Postprzez olga83 » 10 lip 2018, 17:52

Od dewelopera to nie wiem, ale z rynku wtórnego jak najbardziej. Tylko trzeba wybrać dobrą lokalizację. W Warszawie są to np. nieruchomości Mokotów. Rynek nieruchomości na Mokotowie jest spory. Można znaleźć takie nieruchomości na Mokotowie, które praktycznie nie wymagają nakładów finansowych. I właśnie takich miejsc warto szukać.
olga83

Postprzez Nikozja » 13 lip 2018, 13:03

Ja kupowałam mieszkanie z rynku wtórnego, ale zależało mi na tym, żeby był bardzo wysoki standard. Znalazłam biuro w Trójmieście - http://www.russjan.com/ i wtedy dopiero zaczął się problem, bo podobały mi się absolutnie wszystkie mieszkania. Zadecydowała lokalizacja i teraz mieszkam nad samym morzem :)
Nikozja

Postprzez Grvert » 17 lip 2018, 13:32

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna pod kątem ekonomicznym, to KONIECZNIE sprawdź jeszcze potem, jak to będzie wyglądać prawnie. W przypadku takich niepewności chyba najlepiej jest spytać się jakiegoś eksperta – no czyli prawnika. Wielu świadczy usługi w takim właśnie rodzaju - http://suwka.pl/prawa_lokalowe.php dla przykładu, coby daleko nie szukać. Można o wszystko dopytać, nie będzie żadnych niedomówień, a lepsze to, niż potem wzywać prawnika z konieczności do załatwiania znacznie mniej… miłych spraw.
Grvert

Postprzez ubezpie » 02 sie 2018, 23:25

Jeżeli szukasz mieszkania na wynajem w Szczecinie lub chcesz kupić mieszkanie w Szczecinie to polecam https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/. Sprzedaż mieszkań Szczecin na atrakcyjnych warunkach.
ubezpie

Postprzez kotek » 07 sie 2018, 08:40

może szczecin ? ;p
kotek

Postprzez Pazdzi » 09 sie 2018, 08:50

Bardzo fajny pomysł na biznes z mieszkaniami, ale z tego co się orientuje - nasz "kochany rząd" planuje coś zmienić żeby wynajmowanie mieszkań było nie opłacalne w większej skali, tzn. jak wynajmujesz 3-4 mieszkania.
Pazdzi

Postprzez Ezra » 21 wrz 2018, 08:35

Pazdzi napisał(a):Bardzo fajny pomysł na biznes z mieszkaniami, ale z tego co się orientuje - nasz "kochany rząd" planuje coś zmienić żeby wynajmowanie mieszkań było nie opłacalne w większej skali, tzn. jak wynajmujesz 3-4 mieszkania.

Oj nie wiem, na razie dorobiłem się pieniędzy na moje pierwsze mieszkanie pod wynajem i szukam czegoś, interesuje się trochę inwestycją Wilania w stolicy to i chętnie się jednak dowiem, jak wygląda sytuacja z wynajmowaniem kilku mieszkań, bo nie ukrywam, że przyszłościowo chciałbym posiadać więcej nieruchomości i to nie koniecznie tylko w stolicy
Ezra

Powrót do Szukam pomysłu na biznes