BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Pizza do domu ?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Pizza do domu ?

Postprzez Tomas » 24 lis 2017, 15:27

Zamówiłam pizzę z Party Pizza z dowozem do domu...czasem po pracy nie mam siły na gotowanie... a pizza stąd jest najpyszniejsza ciężko się oprzeć
Tomas

Re: Pizza do domu ?

Postprzez Alana » 04 lip 2018, 15:51

Powiem szczerze, że nie miałam okazji próbować. Zastanawiam się jednak, czy Waszym zdaniem http://www.telepizza.pl/ jest godna uwagi? Już dawno tam nie zamawiałam, ale z tego co pamiętam, ilość dostępnych dodatków w tym przypadku jest naprawdę duża, a co więcej są one zawsze świeże:).
Alana

Postprzez pacjent » 09 sie 2018, 13:27

ja jadłem z pizzeri Kukułka według mnie najlepsza w mieście. Jednak ją zamknęli bo kobitka, co to prowadziła wyjechała do Szwajcarii opiekować się starymi ludźmi. Historia prawdziwa :(
pacjent

Postprzez Percival » 10 sie 2018, 15:01

A ja osobiście najbardziej lubię sobie zamówić coś przez Pizza Portal. Niekoniecznie pizza, ogólnie jedzenie z dostawą gdańsk jest bardzo smaczne. Zawsze świeżo i szybko.
Percival

Powrót do Pomysł na biznes