Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Prywatne przedszkole?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Re: Prywatne przedszkole?

Postprzez Malinka » 02 lis 2017, 10:50

Temat o charakterze "edukacyjnym", może ktoś więc z forumowiczów albo forumowiczek pomoże mi w moim dylemacie. Zwracam się przede wszystkim od osób, które mają kontakt ze szkołą, najlepiej jako nauczyciele. Uczę bowiem matematyki w szkole podstawowej i w tym roku przypadło mi prowadzić zajęcia wyrównawcze. Muszę szybko zorganizować nowy dziennik zajęć i póki co w internecie znalazłam taką ofertę- http://www.edulex.com.pl/pl/p/Dziennik-Zajec-Pozalekcyjnych-MEN-DZP2017-tzw.-dziennik-innych-zajec/88. Słyszeliście kiedyś o takim dystrybutorze dzienników?
Malinka

Postprzez robo1 » 14 lut 2018, 11:05

Tym którzy prowadzą prywatne przedszkola może się przydać namiar na dystrybutora tanich odblasków dla dzieci: https://kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/ Dziecięce kamizelki odblaskowe przydają się na przykład w przypadku spaceru czy wycieczki.
robo1

Postprzez Szofer » 16 kwi 2018, 13:36

Jak najbardziej warto jest posłać dziecko do prywatnego przedszkola, choćby ze względu na to, że organizuje się w nich wiele dodatkowych zajęć, dzięki którym dzieci mogą odkryć swoje pasje i rozwinąć zainteresowania. Dobre przedszkole prywatne Kraków zapewnić może naprawdę wysoki poziom wychowywania dzieci, co przynieść może właściwie same korzyści.

:P
Szofer

Postprzez iwonak » 11 maja 2018, 14:15

Mam pytanko, odnośnie wyposażenia przedszkola. Co sądzicie o takiej tablicy - https://www.mojebambino.pl/dekoracje-scienne-i-manipulacyjne/18202-duza-tabliczka-scienna-samolot.html ? Czy dla dzieci w wieku 2,5-3 latka, to będzie dobra zabawka, czy jest to bardziej zabawka dla mniejszych dzieci i starszaki szybko się znudzą? Macie jakieś doświadczenie z takimi tablicami? Bo ja przyznam się, że niestety jeszcze takiego cuda nie miałam u siebie i nie wiem, co o nim myśleć. Wiadomo, że dzieciaki w takim wieku lubią wszelkie zabawy manualne, ale nie chciałbym żeby im się zbyt szybko ta tablica znudziła.
iwonak

Postprzez bevonka » 14 maja 2018, 12:24

Przedszkole to na pewno dobry pomysł na biznes zwłaszcza jeśli na prawdę lubicie swoją pracę.
bevonka

Postprzez lenn » 15 maja 2018, 12:21

Nie jest łatwo, ale da się znaleźć miejsce w publicznym, więc nie wiem po co przepłacać..
lenn

Postprzez nocna1 » 20 cze 2018, 21:59

Warto też wcześniej pomyśleć o wyborze odpowiedniej szkoły. Myśleliście już na jaką placówkę się zdecydujecie? Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest znana. Tutaj są świetne warunki do nauki dla dzieci.
nocna1

Postprzez mateo » 11 lip 2018, 14:08

No niestety, przy zapełnieniu państwowych i ich średnim poziomie, czasem nie ma wyjścia, choć nie jest to tania sprawa..
mateo

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes