BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Pytanie o ubezpieczenie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Pytanie o ubezpieczenie

Postprzez Malinka » 13 kwi 2018, 09:56

Słuchajcie, a ja chciałem się z Wami skonsultować w sprawie ubezpieczenia samochodowego. Mianowicie jestem zdania, że należy stawiać na ubezpieczyciela nie pierwszego lepszego, ale przede wszystkim profesjonalnego. Dlatego usiadłam przed kompem i zaczęłam pilnie poszukiwać swojego ubezpieczyciela w necie. Trochę czasu trwały poszukiwania, ale w końcu udało mi się znaleźć interesującą ofertę na http://www.mtu24.pl/. A ktoś z Was korzystał może już z usług tej firmy, wie czego się po niej spodziewać?
Malinka

Re: Pytanie o ubezpieczenie

Postprzez Grvert » 20 kwi 2018, 08:33

A jaki wariant najbardziej Cię interesuje, bo tego nie napisałaś? Szukasz tylko podstawowego OC, czy może jakiś pakiet? Jeżeli chcesz wybrać polisę OC to w tym wypadku możesz kierować się tylko ceną. Ubezpieczenie OC gwarantuje ochronę w przypadku szkód wyrządzonym innym osobom, które powstały w związku z ruchem ubezpieczonego pojazdu. Zawarcie ubezpieczenia OC daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ za ubezpieczonego ubezpieczyciel wypłaca wszystkie zobowiązania wobec poszkodowanego. Do zawarcia umowy OC zobowiązani są właściciele pojazdów mechanicznych zarejestrowanych w naszym kraju. Obowiązek ten reguluje ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych. Kierując się wyborem ubezpieczenia OC zawsze powinniśmy brać pod uwagę cenę. Szukamy najtańszej oferty, ponieważ warunki ubezpieczenia we wszystkich towarzystwach są takie same. Ja akurat wybrałam ofertę firmy https://www.gothaer.pl/ bo to właśnie ona zaproponowała mi najkorzystniejsze warunki.
Grvert

Powrót do Pogaduszki