BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Remont domu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Remont domu

Postprzez Samanta » 04 maja 2018, 08:50

Hej, pierwszy raz robię generalny remont i mam takie pytanie: wywóz gruzu, możecie coś mi polecić?
Samanta

Re: Remont domu

Postprzez FilipK » 15 lip 2018, 14:55

My również musieliśmy zrobić remont domu, ponieważ pojawił się duży problem z wilgocią po tym jak na wiosnę niestety ale zalało nasz dom. A żeby wilgoć szybko się nie rozeszła po wszystkich powierzchniach betonowych musieliśmy szybko pomyśleć nad wyborem firmy, która będzie w stanie wykonać nam osuszanie. Zdecydowaliśmy się na firmę Drymat, która oczywiście wcześniej przed rozpoczęciem działań dokładnie sprawdziła naszą sytuację (za darmo) i dobrała odpowiednie rozwiązanie, które sobie w pełni z tym poradziło. Jeżeli ktoś miał z tym problem i chce się dowiedzieć trochę więcej na ten temat to polecam poczytać o tym tutaj https://drymat.pl/faq/osuszanie-murow-z ... -budynkow/
FilipK

Postprzez micha123 » 19 lip 2018, 19:48

Niezależnie od tego, czy remont domu zechcesz wykonać samodzielnie, czy też z pomocą profesjonalnych pracowników budowlanych, powinniście zdawać sobie sprawę z tego, że niezwykle istotna jest dekoracja wnętrz, gdyż w dużej mierze to od niej zależy, jak wnętrze naszego mieszkania będzie postrzegane.
micha123

Postprzez rebet » 19 lip 2018, 21:48

Hej, zastanawiam się nad remontem domu. Chcę wymienić parkiet na całej powierzchni, pomyślałem nad jakimiś panelami. Na http://www.polishparquet.pl/ czytałem, że jest to dobre rozwiązanie, co o tym myślicie? Może jednak wybrać kafelki?
rebet

Postprzez Mannia » 23 lip 2018, 18:45

Pamiętaj, że pozostały złom oraz gruz należy poddać stosownej utylizacji! Najlepiej zgłosić się do grupy profesjonalistów, którzy w fachowy a przede wszystkim sprawdzony sposób pozbędą się dla nas tego kłopotu. Nie wyrzucajcie go na własnę rękę? LOGO GROUP www.logogroup.pl przyjechali w umówione miejsce, a następnie zgarnęli pozostały gruz. Polecam takich fachowców!
Mannia

Postprzez mamu » 26 lip 2018, 15:36

Co do gruzu to najlepiej zamówić cały kontener na gruz. W przypadku generalnego remontu będzie to idealna opcja. Ja samą łazienkę skuwałam to bardzo dużo gruzu się nazbierało. Wybraliśmy idealne stylowo produkty od https://krzemien.com.pl i już całkiem inaczej te pomieszczenie u nas się prezentuje. Duża zmiana na plus :)
mamu

Powrót do Pogaduszki