BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Restauracja Warszawa.

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Restauracja Warszawa.

Postprzez Bella89 » 07 sie 2018, 22:53

Cześć mam w planach zorganizować przyjęcie dla pracowników, co sądzicie o restauracji Bubbles w Warszawie? Słyszałam, że imprezy organizowane przez nich są udane i każdy je miło wspomina oraz że menu może być ułożone pod gusta gości, co jest dużym plusem dla restauracji. Jestem skłonna właśnie tam zorganizować moją imprezę.
Bella89

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez Percival » 12 sie 2018, 11:57

My zwykle organizujemy w firmie i wtedy zamawiamy coś przez internet, najczęściej pizza portal. A z restauracjami to bardzo różnie, ostatnio np przyjechało do nas KFC bo akurat była luźna imprezka i mieliśmy ochotę na skrzydełka :-)
Percival

Postprzez mientka » 13 sie 2018, 22:38

Pod Warszawą obok Legionowa, jest bardzo fajna sala weselna na której organizują też różne imprezy - Polna Róża. Braliście może ją pod uwagę? :) Mają bardzo smaczne jedzonko - świeże, dobrze doprawione, pyszne po prostu
mientka

Postprzez domi78 » 10 wrz 2018, 09:18

Jeśli organizujecie konferencja to polecam wyłącznie w Restauracji Akademia. Jest to bardzo znany i prestiżowy lokal, a nawet można powiedzieć, że najlepszy w Warszawie. Cieszy się ogromną popularnością wśród biznesmenów oraz celebrytów i dlatego warto w nim zorganizować eleganckie spotkanie. Nie ma lepszego miejsca na połączenie wykwintnej kuchni z omawianiem firmowych spraw.
domi78

Powrót do Pomysł na biznes