Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Salon kosmetyczny

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Salon kosmetyczny

Postprzez macki » 26 sie 2015, 09:41

Witam.Moja żona chce założyc swój własny salon kosmetyczny. Myślicie,ze warto? Ile mniej więcej może zarobić kosmetyczka?
macki

Re: Salon kosmetyczny

Postprzez bifun » 26 sie 2015, 11:25

Myślę, że warto, a o jakie miasto chodzi?
bifun

Postprzez apogeum » 26 sie 2015, 11:39

Zarobki w tym zawodzie nie są takie niskie tak więc jestem zdania,że warto. Szczególnie jeśli żona dobrze się w tym czuje.Zerknij sobie na stronę: www.postawnaswoim.pl - masz na niej bardzo dobry artykuł na temat tego ile mniej więcej zarabia sie jako kosmetyczka w Polsce.Żona powinna zrobić sobie różne kursy bo najważniejsze są umiejętności.Musi równiez sukcesywnie budować sobie swoją listę klientów.W tym przypadku najlepsza reklama to reklama z ust do ust.Kobiety polecają sobie dobre kosmetyczki czy też fryzjerki.
Pozdrawiam.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
apogeum

Postprzez macki » 26 sie 2015, 11:40

bifun napisał(a):Myślę, że warto, a o jakie miasto chodzi?

Warszawa.
macki

Postprzez Nikola » 05 paź 2015, 14:53

W Wawie spora konkurencja, moze być ciezko
Nikola

Postprzez Gawlo » 17 paź 2015, 20:04

coraz wiekszy popyt na to jest tak mi sie wydaje
Gawlo

Postprzez bloto » 24 paź 2017, 12:23

Dobrze Ci się wydaje, bo ja też to zauważyłem, co rusz na osiedlach wyrastają salony kosmetyczne,
zastanawiam się nad otworzeniem takiego, moja kuzynka robi kurs, ja mam pieniądze na start, nawet przeglądam te różne gadżety kosmetyczne tutaj https://cosmed24.pl/katalog/18-lasery-kosmetyczne-i-medyczne/28-q-switch/ jakbyśmy połączyli siły mogłoby z tego wyjść coś fajnego.
bloto

Postprzez Samanta » 05 lis 2017, 23:26

Ja zdecydowanie polecam gabinet kosmetyczny wrocław Działają już od ponad 11 lat i ciągle rozszerzają swoją ofertę usług. Ja byłam u nich na stylizacji brwi i rzęs - efekty są po prostu super. Mają nawet zakład fryzjerski.
Samanta

Postprzez Baroktek » 10 lis 2017, 18:21

Znam świetny sklep dziewczyny, gdzie moja żona kupuje kosmetyki z których jest zadowolona. Zajrzyjcie na www.kosmetykomania.pl , sam tez kiedyś tam robiłem dla niej zamówienie, jestem pełen podziwu, ze wy to wszytko używacie. :D Polecam, bo żona zawsze zadowolona była z zakupów w tym sklepie.
Baroktek

Postprzez dobromir » 11 lis 2017, 13:25

Myślę, że warto ale trzeba zainwestować w dobry sprzęt. Jeśli chodzi o zestawy do osocza bogatopłytkowego - system VACUETTE, to zawiera on 2 probówki po 9 ml z 3,2% cytrynianem sodowym, igłę motylkową z wężykiem i zaworkiem 21G, igłę 20Gx40mm, dwie igły 30Gx13mm, 3 strzykawki lucer lock 3ml oraz uchwyt do probówek. Takie zestawy ma chociażby sklep Cosmed24 https://cosmed24.pl/produkty/4852-zesta ... kowego.php . Świetne miejsce, w którym można się zaopatrzyć w naprawdę najwyższej jakości sprzęty.
dobromir

Postprzez azura » 08 lut 2018, 07:31

Prowadząc tego typu biznes na pewno przyda Ci się namiar na sprawodzą hurtownię kosmetyczną, ja sama współpracuję z nimi od lat.Zerknij na ofertę hurotwni kosmetycznej Mimari. Poza kosmetykami czy różnymi akcesoriami przydatnymi w codziennej pracy znajdziesz też dobre jakościowo urządzenia kosmetyczne w przystępnych cenach https://mimari.com.pl/pl/c/Urzadzenia-Kosmetyczne/5. Wysoki poziom obsługi klienta i szybki czas realizacji zamówień to też ogromny plus.
azura

Postprzez Amberus » 13 lut 2018, 10:47

Przyda się taki produkt. Profolan to numer jeden wśród preparatów zatrzymujących łysienie oraz stymulujących naturalny porost włosów. Prawdziwy HIT wprost z USA, który działa na przyczynę przerzedzania fryzur. Dzięki temu, że walczy z przyczyną, a nie tylko ze skutkiem jest najlepszym wyborem dostępnym obecnie na rynku.

Profolan poleca 9 z 10 stosujących go osób, co sprawia, że produkt ten w porównaniu do konkurencji cieszy się świetnymi opiniami i licznymi rekomendacjami. Oprócz tego, że Profolan blokuje łysienie, korzystnie wpływa na kolor włosów, zapobiegając ich siwieniu. Jest naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

http://nplink.net/ELkELSHF
Amberus

Postprzez CyberMan » 14 mar 2018, 10:59

Salon kosmetyczny, to tani i łatwy biznes. Ogólnie to biznes raczej dla kobiet.

Postprzez Amberus » 14 mar 2018, 13:29

Tak, ale każdy da radę na tym zarabiać. Tu mam dodatkowy dobry biznes nie tylko dla salonów czy kobiet ale dla każdej osoby. Biznes nie zależny. http://tuszybkakasa.pl.tl/Organic-Life- ... ochody.htm
Amberus

Postprzez goszkowa » 15 mar 2018, 16:00

Powiem Wam szczerze, że niestety mój ulubiony salon został zamknięty w ostatnim czasie i musiałam znaleźć sobie koniecznie coś nowego. Na szczęście znajoma poleciła mi stronkę https://www.moment.pl/ na której mogę sobie porównać wiele ofert różnych salonów w mojej okolicy, od fryzjera po kosmetyczkę. Dzięki temu trafiłam na bardzo fajną ofertę jednego z nich ;) Zerknijcie sobie na stronkę, bo warto
goszkowa

Następna strona

Powrót do Szukam pomysłu na biznes