BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Sklep z Ray Banami

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Sklep z Ray Banami

Postprzez iowaa » 12 lip 2018, 15:23

Cześć, bardzo chciałbym kupić sobie jakieś modne i stylowe okulary. Myślałem początkowo o Oakleyach ale zacząłem się zastanawiać czy jednak nie spróbować jakiejś innej marki. Znacie może jakiś sklep z ray banami w którym znajdę duży wybór modeli oraz werjsi?
iowaa

Re: Sklep z Ray Banami

Postprzez Mannia » 09 wrz 2018, 20:56

Po co od razu Ray Bany? Musisz wiedzieć, że jest wiele marek porządnych okularów, na które warto zwrócić uwagę. Sam zakupiłem niezwykle modne okulary w Salonie Fielmann i nie są to wcale Ray Bany! Wyglądam w nich niezwykle porządnie, modnie i stylowo – dokładnie tak, jak chciałem!
Mannia

Postprzez RekinBiz » 11 wrz 2018, 11:52

heh no ryabany chyba najmodniejsze :) Zerknij na ofertę salonu optycznego Optiland https://optiland.pl/okulary - tutaj możesz kupić tanio modne okulary. Zamówienie możesz złożyć przez internet a także udać się do jednego z salonów stacjonarnych, które mieszczą się w Łodzi, Krakowie, Rzeszowie i Warszawie. Na miejscu możesz skorzystac z porad doświadczonych optyków a także skorzystać z bezpłatnego badania wzroku.
RekinBiz

Postprzez Lajkie41 » 11 wrz 2018, 16:00

Strasznie drogie są takie rzeczy.

__

sucha dezynfekcja
Lajkie41

Powrót do Pogaduszki