BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

sprzedam 50% udziałów w statku wycieczkowym. duże zyski!

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator: mkamil

sprzedam 50% udziałów w statku wycieczkowym. duże zyski!

Postprzez andriusza » 18 kwi 2010, 12:51

witam serdecznie, jeżeli kogoś interesuje duży zysk przy jednoczesnych małych kosztach,to zachecam do zapoznania sie z moja ofertą. Jestem współwłaścicielem statku wycieczkowego (wielkości 15m, szerokości 5m, wiec nie jest to łupinka), chcę sprzedać moje udziały, bo nie starcza mi czasu na prowadzenie kilku działalności na raz i mysle o bardziej spokojnym trybie życia, a niestety córka ma inne plany na życie i nie chce prowadzić tej działalności. W porcie, w którym działa nasz statek nie ma dla niego konkurencji i siłą rzeczy wszyscy turyści pływają z nami. Statek jest ładny- drewniany, a'la piracki, mało pali, wszystkie dokumenty do przewozu osób i normy techniczne posiada. Szukam kogoś, kto chce zarabiać i jednocześnie bedzie dbał o "jagę"- bo tak się ten statek nazywa. Zdjecia dla zainteresowanych wysle mailem, wszelkie informacje pod nr telefonu: 605118339 ( Andrzej Bartosiewicz). Przy średnim dniu zarabiałem nawet do 1000zł za dzień!
andriusza

Re: sprzedam 50% udziałów w statku wycieczkowym. duże zyski!

Postprzez inicjator12 » 13 sie 2013, 17:32

Polecam firmę z tanimi częściami zamiennymi do statków. Konkurencyjne ceny i najwyższa jakość części - zobacz.
inicjator12

Re: sprzedam 50% udziałów w statku wycieczkowym. duże zyski!

Postprzez Jaro » 23 kwi 2014, 23:10

A próbowałeś się ogłaszać na http://zybel.pl/ ? Tam wpasowałoby sie to ogłoszenie bo ludzie sprzedają tam praktycznie wszystko.
Jaro

Powrót do Szukam wspólnika/inwestora