Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Szkolenie BHP w formie online

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Szkolenie BHP w formie online

Postprzez apogeum » 02 sty 2016, 19:00

Witam. Jakie macie opinie na temat tego typu szkoleń? Czy warto jest w nie inwestować czy jednak takie szkolenie nie jest skuteczne?
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
apogeum

Re: Szkolenie BHP w formie online

Postprzez maxior » 05 sty 2016, 10:19

Szkolenia online to bardzo dobre rozwiazanie. Oczywiście są na ten temat rózne opinie na forach internetowych ale to czy dana osoba skorzysta z tego szkolenia zależy od jej charakteru. Nie ma tutaj znaczenia czy szkolenie prowadzone jest w formie internetowej czy stacjonarnej. Nawet jeśli jest prowadzone stacjonarnie w formie pogadanki ze szkoleniowcem a dana osoba nie bedzie chciała słuchać to się wyłączy oraz i tak nic do niej nie trafi. Poza tym szkolenie internetowe jest wygodniejsze bo wszystko odbywa sie przed monitorem oraz nie trzeba marnować czasu. Cena jest również korzystna.
Jakiś czas temu w firmie przeprowadzaliśmy takie szkolenia oraz byliśmy zadowoleni. Platforma Gromar ma obecnie sporo takich szkoleń w ofercie:
http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elear ... lenia-bhp/
maxior

Postprzez DLis » 29 sty 2016, 09:34

W każdej firmie w jakiej pracowałem, takie szkolenie bhp było konieczne.
DLis

Postprzez PaulinaW » 01 sie 2016, 15:40

Ja natomiast szukam firmy, oferującej szkolenie BHP w Warszawie, ale w formie stacjonarnej. Może moglibyście mi kogoś polecić? I druga sprawa, w sieci znalazłam między innymi ofertę firmy BHP EXPERT, tutaj więcej szczegółów - http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp. Może ktoś z Was uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez nich? Jeśli tak, jakie są Wasze opinie? W mojej firmie za kilka tygodni dziesięciorgu pracownikom skończy się ważność szkoleń BHP, mamy w planach zatrudnić jeszcze kilka nowych osób, dlatego interesują nas zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP.
PaulinaW

Postprzez barteksm » 28 lis 2017, 15:29

Słyszałem, że istnieją szkolenia w takiej formie, odbywające się w domu przy komputerze. W części zawodów takie szkolenie wystarczą w zupełności.
barteksm

Postprzez hossa » 15 gru 2017, 14:07

PaulinaW napisał(a):Ja natomiast szukam firmy, oferującej szkolenie BHP w Warszawie, ale w formie stacjonarnej. Może moglibyście mi kogoś polecić? I druga sprawa, w sieci znalazłam między innymi ofertę firmy BHP EXPERT, tutaj więcej szczegółów - http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp. Może ktoś z Was uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez nich? Jeśli tak, jakie są Wasze opinie? W mojej firmie za kilka tygodni dziesięciorgu pracownikom skończy się ważność szkoleń BHP, mamy w planach zatrudnić jeszcze kilka nowych osób, dlatego interesują nas zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP.

Jedyną firmą w twoich okolicach jaką znam przeprowadzającą szkolenia bhp w Warszawie, jest Bioconceptbhp ul. Annopol 4B lok. 3 03-239 Warszawa 508653852. Skontaktuj się z nimi.
hossa

Postprzez blue » 22 gru 2017, 16:45

Szkolenia online akurat z bhp to fajna sprawa, przede wszystkim jest taniej niż tradycyjnie oraz pracownicy mogą mieć te szkolenie bezpośrednio w firmie, nie trzeba wynajmować specjalnych dużych sal by się wszyscy pomieścili, no i nie muszą wszyscy odbywać kursu w jednym czasie, tylko może być to rozłożone w czasie. Zakres wiedzy jest taki sam jak tradycyjnie. U mnie w tym roku było właśnie szkolenie w tej formie, przygotowała to firma gpsbhp.eu i uważam, że to wygodne. Mieliśmy cały miesiąc by to zaliczyć więc każdy mógł wybrać dogodny dla siebie termin przez co nie było zaległości z pracą.
blue

Postprzez goszkowa » 27 gru 2017, 22:03

Takie szkolenia są dużo lepsze właśnie w formie online
goszkowa

Postprzez Leosia » 07 sty 2018, 16:08

Ja uważam ,że szkolenia w formie on-line to nie jest dobry pomysł.Sama biorę udział w szkoleniach tradycyjnych i w formie on-line.W pracy nie zawsze jest czas na szkolenia on-line i robi się to na szybko, żeby tylko było.Ostatnio w mojej firmie dość mocno kładą nacisk na szkolenia szczególnie z zakresu HR ,kadrowe i z księgowości. Szkoli nas już tylko jedna firma - Most Wanted - po prostu sprawdzili się .pzdr
Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
Leosia

Postprzez hossa » 17 sty 2018, 16:28

barteksm napisał(a):Słyszałem, że istnieją szkolenia w takiej formie, odbywające się w domu przy komputerze. W części zawodów takie szkolenie wystarczą w zupełności.

Pewnie, że tak. Dla pracowników biurowych to super rozwiązanie moim zdaniem.
hossa

Postprzez olek94 » 17 mar 2018, 20:16

Dla szkoleń wstępnych i dla pracowników biurowych, to dobre rozwiązanie. Ale pracowników fizycznych lepiej przeszkolić w rzeczywistości.
olek94

Postprzez barteksm » 11 lip 2018, 15:03

Czasami w pracy zdarzają się wypadki. Często słychać o nich w telewizji, przeważnie przyczynami wypadków były zaniedbania bhp.
barteksm

Postprzez nocna1 » 21 lip 2018, 15:00

Warto na pewno sie zastanowic nad wyborem odpowiedniej firmy, ktora robi takie szkolenia. Wiem, ze tutaj https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... -zawodowe/ mozna znalezc odpowiednie szkolenie dla siebie. Na pewno jest to wskazane w wielu zawodach.
nocna1

Postprzez Bella89 » 30 lip 2018, 22:17

A może ktoś z was jest posiadaczem systemu Workflow i chciałby dowiedzieć się jak lepiej nim operować? Właśnie mnie zainteresował w ty kierunku taki warsztat http://www.primesoft.pl/pl/o-nas/aktualności/konfiguruj-samodzielnie-system-workflow-czyli-kolejna-edycja-warsztatów . Co o nim myślicie? Bo moim zdaniem warto na coś takiego się wybrać.
Bella89

Postprzez zbychun2 » 10 sie 2018, 14:24

Kiedyś przechodziłem takie szkolenie w formie online. Jest to szybka i wygodna forma.
zbychun2

Następna strona

Powrót do Błędy popełniane w biznesie