BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Re: Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Postprzez FranWill » 23 kwi 2018, 15:35

Czasami niestety tak jest. Ale też nie am się co przejmować bardzo duzo osób jak widać korzysta z usług firm pożyczkowych i nie jest to nic złego. Warto znaleźć przyzwoitą ofertę i zdecydować się na takie wsparcie finansowe :) U nas była to firma Kredyt123 jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe to chyba ciężko będzie wam znaleźć lepsze oprocentowanie niz oni proponują.
FranWill

Postprzez Parton » 26 kwi 2018, 01:29

pożyczki przez internet to świetna opcja, jak szybko potrzebuje się gotówki.... Zobaczcie ranking na stronie frontline24.pl który z pewnością ułatwi Wam wybór.
Parton

Postprzez Samanta » 27 kwi 2018, 02:37

ja wpadłam w niezłe długi kiedy wzięłam kredyt na mieszkanie. Teraz powoli spłacam w chwilówkach i nie jest to zły pomysł bo w lendon nie mam dużego oprocentowania i wolę spłacić najpierw ten nieszczesny kredyt a lendon https://www.lendon.pl/ można zaufać.
Samanta

Postprzez ciker » 27 kwi 2018, 10:57

Cześć, powiedzcie mi czy pożyczka bez dochodów jest dobrym rozwiązaniem? Ostatnio czytałem o tym na https://confronter.pl/pl/blog/kredyty-pozyczki/pozyczka-bez-dochodow i jestem zainteresowany. Mam kilka wydatków w najbliższym czasie i wydaje mi się, że bez pożyczki się już nie obejdzie niestety
ciker

Postprzez Hermon » 29 kwi 2018, 21:44

Moim zdaniem, takie pożyczki to nie jest dobry pomysł - odradzam
Hermon

Postprzez Krzychu7 » 21 maja 2018, 14:29

szczerze mówiąc pierwszą deską ratunku to powinno być znalezienie dodatkowej pracy lub formy zarobku. To może być praca online lub np weekendowa.
Pożyczanie to ratunek na chwilę, ale wcale nie przybliża do pozbycia się długów, wręcz przeciwnie. Jeśli już sytuacja zmusza nas do takiego pożyczania to lepsza będzie pożyczka na raty które będziemy mieli szansę spłacić niż chwilówka która po 30 dniach wpakuje nas w jeszcze większe tarapaty finansowe.
Krzychu7

Postprzez zamber » 02 cze 2018, 10:11

Ja bym zmienił nieco myślenie na ten temat. Tzn. uważam, że szybka pożyczka to nie jest rozwiązanie, to primo. A secundo, jeśli chcesz porządne pieniądze i brak ryzyka wpakowania się w jakieś dziwne interesy to szukaj renomowanych firm typu Financial home, a nie chwilówek, które są, a za chwilę znikają.
zamber

Poprzednia strona

Powrót do Banki