BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

• Reklama

Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Postprzez maxior » 22 wrz 2015, 10:18

Witam. Nie będe tutaj opisywał moich problemów ale obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebuje pieniędzy. Nie zarabiam tak więc bank nie da mi niestety kredytu. Zastanawiam sie nad szybką pożyczką.Czy ktoś z Was brał może kiedyś taki kredyt? Wiem,ze będę mogła spłacić to w przyszłym miesiącu. Jaka firma jest w miarę sprawdzona?
maxior

Re: Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Postprzez macki » 22 wrz 2015, 10:41

maxior napisał(a):Witam. Nie będe tutaj opisywał moich problemów ale obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebuje pieniędzy. Nie zarabiam tak więc bank nie da mi niestety kredytu. Zastanawiam sie nad szybką pożyczką.Czy ktoś z Was brał może kiedyś taki kredyt? Wiem,ze będę mogła spłacić to w przyszłym miesiącu. Jaka firma jest w miarę sprawdzona?

Zależy. Jest wiele różnych ofert pożyczek . Świato nie jest czarno biały .Są równiez inne kolory. Wiele ofert pożyczek ma ofertę pierwszej pożyczki z darmo. W ostatnim czasie kilka z nich nawet reklamuje się w telewizji. Na pewno mignęło Ci to przed oczami. Z czegoś takiego warto jest skorzystać. Skoro dają...
macki

Postprzez maxior » 22 wrz 2015, 12:43

Widziałem ale nigdy do tej pory nie byłem w takiej sytuacji w jakiej jestem obecnie i szczerze powiedziawszy to nie wiem na co się zdecydować. Jest tego sporo.Pytanie tylko jaką wybrać? Zastanawiałem się nad możliwośćią skorzystania z pomocy doradcy ale z tego co wiem to doradcy doradzają jedynie przy zwykłych kredytach gotówkowych. Nie czepiają się chwilówek prawda?
maxior

Postprzez macki » 22 wrz 2015, 12:57

A czemu masz niby nie skorzystać? Pożyczka pozabankowa jest jak każda inna i jest obecnie wielu doradców, którzy mogliby Ci podpowiedzieć gdzie można coś takiego zaciągnąć. Zerknij sobie na to porównanie:
http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki ... aswiadczen - masz tutaj zestawienei pewnych firm udzielających pożyczek bez zaświadczeń. Możesz na stronie zostawic równięż swoje dane. Ktoś powinien się do Ciebie w tej sprawie odezwać.
macki

Postprzez maxior » 22 wrz 2015, 13:36

macki napisał(a):A czemu masz niby nie skorzystać? Pożyczka pozabankowa jest jak każda inna i jest obecnie wielu doradców, którzy mogliby Ci podpowiedzieć gdzie można coś takiego zaciągnąć. Zerknij sobie na to porównanie:
http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki ... aswiadczen - masz tutaj zestawienei pewnych firm udzielających pożyczek bez zaświadczeń. Możesz na stronie zostawic równięż swoje dane. Ktoś powinien się do Ciebie w tej sprawie odezwać.

Dzięki .Zostawiłem numer telefonu. Obecnie poważnie zastanawiam się nad vivusem. Czytałem sobie opinie w sieci i wśród prywatnych firm pożyczkowych nie ma takich złych.
maxior

Postprzez macki » 23 wrz 2015, 06:29

I jak , wybrałeś już?

Vivus nie jest zły ale pamiętaj koniecznie o tym aby spłacać zobowiązania w terminie bo mogą być bardzo duże problemy. Z prywatną firmą pożyczkową w momencie problemów finansowych o wiele trudniej jest się dogadać niż z bankiem.
macki

Postprzez malak » 22 paź 2015, 13:51

maxior napisał(a):Witam. Nie będe tutaj opisywał moich problemów ale obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebuje pieniędzy. Nie zarabiam tak więc bank nie da mi niestety kredytu. Zastanawiam sie nad szybką pożyczką.Czy ktoś z Was brał może kiedyś taki kredyt? Wiem,ze będę mogła spłacić to w przyszłym miesiącu. Jaka firma jest w miarę sprawdzona?

Zapoznaj się z ofertą Alior Banku. Pożyczkę załatwisz podczas jednej rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku, a wypłata środków nastąpi tego samego dnia. Co więcej! Alior Bank gwarantuje, że jak spłacisz zobowiązanie do 6 miesięcy to zwrócą Ci wszystkie odsetki - to chyba najlepsze rozwiązanie, skoro masz w planach tak szybko ją spłacisz. Na portalu Finansierra znajdziesz formularz za pomocą którego skontaktujesz się z bankiem.
malak

Postprzez tomix33 » 27 paź 2015, 19:22

Jezeli jest to dla Ciebie ostatnia deska ratunku to skorzystaj z kuponów rabatowych dla vivusahttp://www.prorank.pl/kody-rabatowe-vivuspl dzieki temu zyskujesz na prowizji i nic nie oddajesz biorac az 1600zl.
tomix33

Postprzez Nikozja » 22 sty 2016, 11:48

Alternatywą dla szybkich pożyczek moim zdaniem może być kredyt internetowy. Z tego co wiem, to na pewno taki kredyt proponowany jest przez Bank Santander, a szczegóły ich oferty są dostępne na stronie https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... omu,4.html . Ja od zawsze uważam, że jednak kredyt, jest lepszy rozwiązaniem niż pożyczka i jeżeli mam naprawdę dobrą zdolność, to już nastały takie czasy, że kredyty również dostajemy od ręki. Zauważcie, że już większość banków proponuje kredyty bez wychodzenia z domu, ale jednak trzeba jeszcze skutecznie wybrać bank.
Nikozja

Postprzez Tommy12 » 24 sty 2016, 16:02

Też nie jestem zwolennikiem szybkiego pożyczania, bo potem są jeszcze większe problemy niż przed pożyczką. Dobrze jest udać się do specjalistów, zapytać, doradzić się i dopiero wybrać.
Tommy12

Postprzez Olga001 » 27 sty 2016, 22:32

Teraz bardzo dużo banków oferuje pożyczki przez internet, jak na przykład bank bnp paribas proponuje takie igotówki.
Olga001

Postprzez Malv » 22 maja 2016, 13:46

Możesz sprawdzić tutaj: https://szybkagotowka.pl/Opinie/page2 ewentualnie jeśli nie będziesz przekonana, to możesz skontaktować się z biurem obsługi klienta w razie jakichś pytań. Fajne jest to, ze mają otwarte tam 7 dni w tyg. To trochę ułatwia kontakt z klientem. ;)
Malv

Postprzez sabina » 16 maja 2017, 16:57

Warto zainteresować się pożyczkami społecznościowymi https://kokos.pl . Nie trzeba żadnych zaświadczeń, nikt nie sprawdza BIK. Po prostu jedna osoba pożycza drugiej.
sabina

Postprzez business84 » 18 maja 2017, 11:40

Czasem ludzie pod ścianą i natychmiast potrzebują gotówki. Wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie wzięcie szybkiej pożyczki przez Internet, ponieważ w ten sposób zminimalizujemy formalności. Ja mogę Ci polecić ofertę MiniCredit https://mini-credit.pl/ sprawdź sobie finalną kwotę jaką będziesz musiał im oddać. Sam regularnie korzystam z tego typu pożyczek.
business84

Postprzez debek5 » 19 maja 2017, 12:35

Jeśli tak bardzo interesuje Cię pożyczka w sieci to idź do oferty, która oferuje parabank credy, tam dostępne są również chwilówki, pożyczki na dowód, bez zaświadczeń, lub proste pożyczki internetowe na raty :) Koniecznie czytaj każdą umowę tam dowiesz się jaka jest prowizja oraz jaki czas spłaty.
debek5

Następna strona

Powrót do Banki